PSP mi, PS Vita mı?

Aralarında 1000 TL'den daha fazla var, onu belirteyim. Grafik farkları çok ve PS Vita'daki emülatörler ile çoğu eski cihazın oyunlarını oynayabiliyorsun.
Git sahibinden gibi 2. el sitelerinden bak, bu alışveriş sitelerinden alacağın 2. el cihazlardan çok daha ucuz olacaktır.

Ölü fiyat derken?

Makul bir fiyata, yani Vita'yı One S parasına almadan.

Dostum nasıl o paralqrda etmez tabii eder dandik bir spor ayakkabı olmuş 1000TL 300 500'e elektronik cihaz alıyorsun o 300 500TL 30 dolar bir şey yapıyor gözünü seveyim.

Bahsettiğimiz cihaz neredeyse benimle yaşıt. Bu kadar yüksek meblalar verilmesinin sebebi insanların açgözlü olması. Yoksa bu cihazın asıl fiyatı 150-200 TL'ydi

Bahsettiğimiz cihaz neredeyse benimle yaşıt. Bu kadar yüksek meblalar verilmesinin sebebi insanların açgözlü olması. Yoksa bu cihazın asıl fiyatı 150-200 TL'ydi.

Dostum kusura bakma ama benimle yaşıt demişsin neredeysede sen 11 yaşında mısın o yaşla gelip burada bana lafmı anlatmaya çalışıyorsun çok iyi hatırlıyorum dolar bozdurup osamanda PS vitamı Türkiye'den almıştıö ve yaklaşık olarak 1.5'dan bozdum paramı sence dolar 1.5 iken olan fiyatın 2. eli dolar 15 ile olan fiyatın ikinci elinden daha az olmasını nasıl bekliyorsun bu nasıl bir kafa eski kura çevirir isen 1500 2000TL olan şu anki satış fiyatları o zaman 150 200 oluyordu ulan bir dışarı çıkıyorsun 2kg tavuk ile sebze meyve alsan 200 veriyorsun sen iyi misin?

O kadar bütçe ile gidip PSP almak, yani...
Ama bana kalırsa direkt olarak şu dönemde bu cihazları almak saçmalıktır. O cihazlar 800-900₺den daha fazla edecek cihazlar değillerdir.

O paraya gidip Switch Lite atmak çok daha mantıklı.

Dostum kusura bakma ama benimle yaşıt demişsin neredeysede sen 11 yaşında mısın o yaşla gelip burada bana lafmı anlatmaya çalışıyorsun çok iyi hatırlıyorum dolar bozdurup osamanda PS vitamı Türkiye'den almıştıö ve yaklaşık olarak 1.5'dan bozdum paramı sence dolar 1.5 iken olan fiyatın 2. eli dolar 15 ile olan fiyatın ikinci elinden daha az olmasını nasıl bekliyorsun bu nasıl bir kafa eski kura çevirir isen 1500 2000TL olan şu anki satış fiyatları o zaman 150 200 oluyordu ulan bir dışarı çıkıyorsun 2kg tavuk ile sebze meyve alsan 200 veriyorsun sen iyi misin?

Ben PSP'den bahsediyorum. PSP 2004 yılında çıktı.

Ben PSP'den bahsediyorum. PSP 2004 yılında çıktı.

Oke kanka ama yine de PSP'ler yurt dışında bile halen 30 40 dolar iken Türkiye'de onun altına inemez.
O kadar bütçe ile gidip PSP almak, yani...
Ama bana kalırsa direkt olarak şu dönemde bu cihazları almak saçmalıktır. O cihazlar 800-900₺den daha fazla edecek cihazlar değillerdir.

O paraya gidip Switch Lite atmak çok daha mantıklı.

Switch Lite hiç mantık değil oyunları 800TL'den başlıyor eshop üzerinden bile alsan anca 200 300 onları da satamıyorsun.

Oke kanka ama yine de PSP'ler yurt dışında bile halen 30 40 dolar iken Türkiye'de onun altına inemez.

Sorun burada işte. Türkiye'den alınmış PSP'ler niye yurt dışının piyasasını ilgilendiriyor?

Geri
Yukarı