PSP2004 Brick'e Karşı Önlem Ve Unbrick

ozgur_krblt

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba birkaç saat önce 300TL verip 2.el bir PSP 2004 aldım. PSP, 8 GB kart, şarj kablosu, 1 kutulu oyun ve bilgisayar bağlantı kablosuyla beraber verdi. İçinde fazladan kendi yüklediği 4 oyun varmış. Hemen sistem kısmına baktım 6.60Pro B9 yazıyor, yani PSP kırık. Daha önce PSP GO vardı, o da kırıktı ve brick olmuştu. Çözemeyip 2. parça niyetine satmıştım, fakat şimdi yeni aldığım alet brick olmasın istiyorum. Nelere dikkat etmem gerek? Brick olursa unbrick işlemi yapılabiliyor mu? 2020 yılındayız ve bunun çözülebilmiş olmasını umuyorum.

İnternet'den 5-10 yıllık eski YouTube videolarına baktım. Magic Card ve pandora battery takarak unbrick yapıyorlar doğru mudur bu?
EXRl666XsAIu0GQ.jpg
EXRmKMxWAAU_gJz.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce PSP cihazım brick oldu, gameboot düzenlerken. Asla Flash0 yerine girip vsh/resource yerini bilip bilmeden düzenlemeyin. Tavsiyem olsun...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı