Çözüldü PSP'de oyunları açamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HasanCan Polat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşımdan PSP satın aldım ve içinde 1-2 oyun vardı isimlerini hatırlamıyorum. Oyunları sildim kendim oyun indirdim ve ISO dosyasına attım ama oyunları açınca the Game not could not be started 80020148 hatası alıyorum, birsürü forum gezdim yapamadım, PSP 1 yıldır aldığım gibi duruyor karantina günlerindeyken bunu nasıl çalışır hale getirebilirim?

Sürümü: 3.71 M33 yazıyor
Şimdiden çok çok teşekkürler.

Çözüm
PSP 1000 modeli için işler 2000/3000'e göre daha farklı diye biliyorum. Sizin için bu videoyu buldum.

Yapılan işlemleri kısaca özetliyeyim. İlk önce PSP'nin sürümünü 6.60 orijinal sürüme yükseltiyor. Daha sonra 6.60 CFW dosyalarını yüklüyor.

İşlemleri yaparken dikkatli olun. PSP'nizi brick etme şansınız var. Şarjınız full olsun. İşlemi iptal etmeye ve bataryayı cıkarmaya calısmayın, işlemi başlattıktan sonra.

Tüm mesuliyet size aittir unutmayın. Bol şans.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attıgınız videoda PSP modelini söylüyor mu? 1000'in 2000 ve 3000'den farklı durumları vardı diye hatırlıyorum. Eğer öyleyse atılan CFW uyumsuzsa PSP brick vs. durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Benim attıgım videoda 1000 modeli oldugunu belirttiği için onu attım. Ama öyle bir durum yoksa sorun olmaz. Yapmadan önce iyice araştırın.

Ama işlem yapılış anlatımı için videodan yararlanabilirsiniz tabii ki :)

Karar sizin.

Yardımınız için çok teşekkürler.

Attıgınız videoda PSP modelini söylüyor mu? 1000'in 2000 ve 3000'den farklı durumları vardı diye hatırlıyorum. Eğer öyleyse atılan CFW uyumsuzsa PSP brick vs. durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Benim attıgım videoda 1000 modeli oldugunu belirttiği için onu attım. Ama öyle bir durum yoksa sorun olmaz. Yapmadan önce iyice araştırın.

Ama işlem yapılış anlatımı için videodan yararlanabilirsiniz tabii ki :)

Karar sizin.

Tekrardan merhaba, gönderdiğiniz videoya göre kurulumları yaptım, 6.60 Pro C2 sürüm oldu, artık istediğim oyunu açabiliyorum, bir de 32 GB kart taktım çok güzel oldu yardımlarınız için tekrardan çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı