PSU alırken hangi markalar tercih edilmeli?

Berat.xx56

Centipat
Size göre en çok C4 işlevi gören (almasını önermediğiniz) PSU markası nedir ve alınmasını önerdiğiniz marka?
Çoğunluğun fikrine göre o markayı alacağım, teşekkürler.

Bütçene göre değişebilecek bir durum. MSI, Corsair, Asus, NZXT, Thermaltake gibi markalar iyidir. F/P Olarak FSP, DeepCool bakabilirsin. Rampage, Gamepower, Gamebooster, Frisby, Turbox, Izoly, Powerboost, Everest gibi markalar da alınmaz.

Size göre en çok C4 işlevi gören (almasını önermediğiniz) PSU markası nedir ve alınmasını önerdiğiniz marka?
Çoğunluğun fikrine göre o markayı alacağım, teşekkürler.

Alınamaması gerekenler, Frisby, Rampage, Everest, Power Boost gibi, alınması gerekenler ise NZXT, Corsair, FSP, MSI, Thermaltake gibi markalar.

Sharkoon'un bazı modelleri de alınabilir. Önerilen bazı modeller vardı. Fakat artık stoklarda yok sanırım.

Bütçene göre değişebilecek bir durum. MSI, Corsair, ASUS, NZXT, Thermaltake gibi markalar iyidir. F/P Olarak FSP, DeepCool bakabilirsin. Rampage, Gamepower, Game Booster, Frisby, Turbox, Izoly, Power Boost, Everest gibi markalar da alınmaz.

700 800 TL bütçem var burada açtığım 4 veya 5.konu olabilir :D Corsair 2.el buldum alacaktım son defa danışmak istedim. Çünkü 1 aydır ilanda duruyor güzel olsa hemen kaparlardı diye düşündüm.
İyi Sosyaller

Geri
Yukarı