PSU Coil Whine sorunu

• Konuyu başlatan QNUR7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 4B

QNUR7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 1 gün önce bu sorun başıma geldi ve devam ediyor. PSU'dan cızırtı sesi geliyor ve beni rahatsız ediyor. Ne yapmam gerekir? Sistemi alalı 1 ay oldu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201219-032247.jpg
    Screenshot_20201219-032247.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 335
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 1 gün önce bu sorun başıma geldi ve devam ediyor. PSU'dan cızırtı sesi geliyor ve beni rahatsız ediyor. Ne yapmam gerekir? Sistemi alalı 1 ay oldu.

Aynı sorunu bende yaşadım Aerocool 600W 80+ Cylon bronz PSU'da aldığın yere geri gönder sana yüksek ihtimalle sıfırını göndereceklerini söylerler kabul etme varsa elinde biraz paran upgrade yapıp farklı bir marka PSU ya yönel.

Rahatsız ettiğine göre göndermelisiniz PSU'yu. Coil Whine büyük bir problem değil ancak çıkardığı ses rahatsız edebiliyor insanları. Benim Laptop adaptörü mesela Coil Whine yüzünden cızırdıyor ama ben pek dert etmiyorum.

Ayrıca lütfen o PSU'yu almayın. Sisteminizi bu tür PSU'lara emanet etmeyin. O bilgisayar o PSU ile Allah'a emanet çalışır. Bütçenizi artırıp kaliteli bir PSU alın.

Rahatsız ettiğine göre göndermelisiniz PSU'yu. Coil Whine büyük bir problem değil ancak çıkardığı ses rahatsız edebiliyor insanları. Benim Laptop adaptörü mesela Coil Whine yüzünden cızırdıyor ama ben pek dert etmiyorum.

Ayrıca lütfen o PSU'yu almayın. Sisteminizi bu tür PSU'lara emanet etmeyin. O bilgisayar o PSU ile Allah'a emanet çalışır. Bütçenizi artırıp kaliteli bir PSU alın.
Hangi PSU'yu önerirsiniz ?

Geri
Yukarı