PSU değişiminde Windows'u yeniden kurmak gerekir mi?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben yaklaşık 1 ay sonra güç kaynağımı değiştireceğim. Gücü tamamen kesip içinde kalan son gücü de harcadıktan sonra PSU değişimini yaptığımda Windows veya BIOS ayarları gidecek mi yoksa aynen kullanmaya devam edebilecek miyim?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kasaya gelen gücü kestikten, yani güç kablosunu kasadan çıkardıktan sonra kasanın power tuşuna 5-6 defa tekrarlı şekilde arka arkaya basip statik elektriği boşaltıp, daha sonra yeni PSU bin bütün kablolarını doğru şekilde takip en son güç kablosunu takmanız yeterli, başka her hangi birşey yapmanıza gerek yok.
Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.

Kasaya gelen gücü kestikten, yani güç kablosunu kasadan çıkardıktan sonra kasanın power tuşuna 5-6 defa tekrarlı şekilde arka arkaya basip statik elektriği boşaltıp, daha sonra yeni PSU bin bütün kablolarını doğru şekilde takip en son güç kablosunu takmanız yeterli, başka her hangi birşey yapmanıza gerek yok.

Çözüm
Ben yaklaşık 1 ay sonra güç kaynağımı değiştireceğim. Gücü tamamen kesip içinde kalan son gücü de harcadıktan sonra PSU değişimini yaptığımda Windows veya BIOS ayarları gidecek mi yoksa aynen kullanmaya devam edebilecek miyim?
Şimdiden teşekkürler.
Yaklaşik 1 ay öncesine kadar bende değiştirdim hiç bir şey yapmana gerek yok ama sen genede biosu güncel tut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı