PSU değiştirince disk hatası

Karakter12345

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar PSU degiştirince disk hataları onarılıyor tamamlanması 1 saatten fazla sürebilir diyor. Format mı atmak gerekiyor, baglantıyı yanlış yapsaydım çalışmazdı değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamlanmasını bekleyin. Bir seferliktir büyük ihtimalle. Yanlış bağlasaydınız PC çalışmazdı zaten meraklanmayın.

Değiştirdiğiniz PSU'nun güç değerleri eskisinden düşük olmasın. Diskin kablolarını yerlerine güzelce oturtun. Madem format atacaksınız temiz sistem kurun en azından :)

Acele etmeyin ne formatı, çok sabırsızsınız. Normal bir şey, bekleyin biraz.
@purrito bekledim hata oluştu diyo kardeşim
Değiştirdiğiniz PSU'nun güç değerleri eskisinden düşük olmasın. Diskin kablolarını yerlerine güzelce oturtun. Madem format atacaksınız temiz sistem kurun en azından :)

Eski PSU coolar Master 500W şimdiki HD41300860 diye marka 600W sanırım bir bakarsan sevinirim bulamafım ben yeşil fanlı bir şey.@SOKAK_SANATI

@purrito bekledim hata oluştu diyo kardeşim

Eski PSU coolar Master 500W şimdiki HD41300860 diye marka 600W sanırım bir bakarsan sevinirim bulamafım ben yeşil fanlı bir şey.@SOKAK_SANATI
Nette verdiğiniz kod ile alakalı bir ürün bulamadım valla. Eski PSU dan düşük olmasın değerleri. Diskinizi de bir gözden geçirin, teste sokun derim.

Geri
Yukarı