Sistem açıkken PSU ses kesilme sorunu

Çağatay K

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese gunaydin. 700W'lik bir power'im var. Dizdigim sistem 1 yili daha yeni gecti yani hala parcalarin garantisi var. Sorum su olacak PC'yi kapatirken PSU'dan bi ses gelir ve PSU'nun kapandigini bilirsiniz. Ama benim PC'm acikken PSU'dan ciuv diye ses geliyor ve PSU'nun sesi tamamen kesiliyor. Fanlarinda sorun yok cunku PSU'ya dokunuyorum alttan fanini kontrol ediyorum. PSU'nun fani calisiyor. Dun saatlerce Overwatch oynadim ve ona ragmen isinmadi power. Sorun nedir tam olarak garantiye gondermeli miyim ? PSU'nun sesi gittikten sonra PSU'ya dokunuyorum gram titresim ve calisma belirtisi vermiyor ama PC sorunsuz calisiyor gibi. PC kapatip actiktan sonra power duzeliyor lakin bi sure sonra PC acikken power'in sesi yine kesiliyor. Dun oyun oynarken ekran kartimdan cizirti gelmeye basladi cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı