PSU fan sesi zararlı mı?

idraxyy

Centipat
Daha fazla  
Eski GTX 560 ekran kartına sahibim, bu kart 150W'a kadar çekebiliyor ve 400W bir PSU'ya sahibim.

Ekran kartına yük binince PSU ısınıyor ve fanlarından ses geliyor, zararlı mı yoksa sadece soğutmak için mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski GTX 560 ekran kartına sahibim, bu kart 150W'a kadar çekebiliyor ve 400W bir PSU'ya sahibim.

Ekran kartına yük binince PSU ısınıyor ve fanlarından ses geliyor, zararlı mı yoksa sadece soğutmak için mi?

PSU markası çok kaliteli bir şey değilse elinizde kalır yüksek ihtimal. Kart zaten çok eski olduğu için gücün çoğunu o çekiyor.
600W PSU ile aynı kartın Ti olan modelini yaktım. Sıcaklık ve voltaj değerlerine dikkat edin.

Son düzenleme:
PSU markası çok kaliteli bir şey değilse elinizde kalır yüksek ihtimal. Kart zaten çok eski olduğu için gücün çoğunu o çekiyor.
600W PSU ile aynı kartın Ti olan modelini yaktım. Sıcaklık ve voltaj değerlerine dikkat edin.
Darboğaz zaten var kartta onun için yüksek kullanımlara çıkmıyor sadece fan sesi sorun olmuştu ve sıcaklık değerleri normalin üstüne hiç çıkmıyor yine de inşallah elimde kalmaz

Sogutmak amacıyla çalışıyor fanlar, kaliteli bir modelse sorun olmaz.
Concord küçüklük tabletimin markasıydı hiç güvenemiyorum

Geri
Yukarı