PSU güç kablosu yuvaya oturmuyor

@Zgrrs Valla garip bir şekilde tam da öyle oldu, kasaya takamadığım kabloyu monitöre taktım monitör çalıştı, monitörün kablosu da kasaya oturdu. Birazdan ilk ateşlemeyi yapacağım bakalım. Teşekkürler yardımınız için.

Hocam iyi günler valla yılar sonra post'a tekra bi harekletlilik katayım. Bir sroum olacak
Bu güç kablosunu değiştirdikten sonra bir sorun yaşadınız mı benim power da da aynı sıkınıt var tam oturmuyor ve arada cızırtı yapıpyor. Orjinal kablo dışında bit kablo kullandığınmız için bir sorun olştu mu ?

Hocam iyi günler valla yılar sonra post'a tekra bi harekletlilik katayım. Bir sroum olacak
Bu güç kablosunu değiştirdikten sonra bir sorun yaşadınız mı benim power da da aynı sıkınıt var tam oturmuyor ve arada cızırtı yapıpyor. Orjinal kablo dışında bit kablo kullandığınmız için bir sorun olştu mu ?

Valla hocam, arada elektrik gidiyor kablonun temassızlık yapmasından mı kaynaklı yoksa teknik mi kaynaklı bilmiyorum kabloyu ileriye doğru itince düzeliyor. Tavsiyem orijinal kablo kullanman 😃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı