PSU için fan önerisi

Memnun kalırsınız umarım. Taktıktan sonra durum değerlendirmesi yaparsanız sevinirim. Sizin yorumunuza göre belki ben de alıp takmayı düşünebilirim.
Tabi tabi. Siparişi verdim pazartesi elimde olur umarım. Güzel bir işlemle PSU’ya monte edeceğim. Ses olmasın yeterli.

Ben zaten önerirken en taban marka olarak öneriyordum ama yok şikayetler başlamış.
Cougar fanı PWM girişine takmayı karar kıldım böylelikle PSU fanını iptal edeceğim.
Bugün düşünmek amaçlı PSU’yu açıp içini kontrol ettim. Fan düşündüğüm gibi 2 pin ile bağlıydı. İlk önce fanı dikkatlice söktüm ve kablo toplama plastiği bıçakla kesip fanı aldım.

13₺’ye aldığım Dark fanı yerleştirdim ve ses kesildi.

Cougar fan gelene kadar PSU’yu zorlayıp denemek istiyorum. PUBG oynayacaktım uzun süre ancak Türk Telekom 90/kb internet verdiği için oynayamadım. Bugün bazı testler yapacağım.
13 TL'lik Dark fanı Molex'e takıp son dervire aldım. Çok güzel ve sessiz çalışıyor. ETS 2'de sesten başım ağrırdı artık ses gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı