PSU kaç Watt nasıl anlarım?

emirars33

Centipat
Arkadaşlar bir sorum olacak,
Yeni bir PSU aldım fakat resimde bir yerde 220V yazıyor.
Bir yerde 350W yazıyor.
Tam olarak kaç Watt olduğunu anlayamadım.
Resime bakıp söylerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• 20200129_182551.jpg
    20200129_182551.jpg
    991,3 KB · Görüntüleme: 32
220V 50-60Hz genel elektrik ile alakalı.

Güç kaynağınız 350W ama 12V kanalından 192W anca veriyor ve kalitesiz Boost güç kaynağı. Genelde eskiden hazır sistemlerde, ucuz kasalara takılmış olan güç kaynaklarından

220V 50-60Hz genel elektrik ile alakalı.

Güç kaynağınız 350W ama 12V kanalından 192W anca veriyor ve kalitesiz Boost güç kaynağı. Genelde eskiden hazır sistemlerde, ucuz kasalara takılmış olan güç kaynaklarından
peki anladım ben bu kasaya ilerde 1gb ekran kartı alacağım şu anda ekran kartı yok ekran kartı alınca yeterli olurmu psu ?

12W kanalında 190W kadar verebildiğini iddia etmiş etiket ama, onu bile verdiğini zannetmiyorum. İçinde kullandıkları kapasitörler zaten piyasada bulunan en ucuz kapasitörlerden oluşuyor. Birçok koruma devresi bile yok. Sisteminizi yakarsa şikayet edeceğiniz bir Boost firması falan yok. Etiket ürünler bunlar. Çin'den 5-10 dolara ne olduğu belli olmayan yerlerden toplanıp, yine kimin alıp etiket bastığı bile belli olmayan ürünler bunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı