Power supply kaç Watt nasıl anlarım?

Sizinki bu galiba. Hatta bir daha baktım ve aynısı.
Aynen sanırım bu

Elindeki PSU bu olmalı, bu PSU +12V kanalından 648 Watt veriyor, çok kaliteli ve modüler bir model. Gold sertifikalı ayrıca.

Muhtemelen güç kaynağı hakkında bilgi verilen kısım, kasanın alt tarafında kalmıştır. Arka kapağı açıp yine kontrol edebilirsin bir ihtimal. Mutlaka öğrenmem gerekiyor diyorsan, PSU vidalarını sök kasanın arka tarafından. PSU'yu yavaşça kaldır ve bilgileri kontrol et. Çok hareket ettirmeden yeniden yerine monte et. Başka bir çözüm yok, yazılım ile kontrol mümkün değil.

Elindeki PSU bu olmalı, bu PSU +12V kanalından 648 Watt veriyor, çok kaliteli ve modüler bir model. Gold sertifikalı ayrıca.
Aynen kutusu falan herşeyi aynı içindeki o çanta gibi şeyler falan

İmzasındaki model numarası linkteki üründür ve son derece kaliteli olan bir modeldir. Seasonic PSU deyince akla gelen ilk markalardan ülkede pek bilinmese de. İmzasına model numarasını yanlış yazmışsa bilemem orasını. Seasonic'ten kötü PSU çıkmaz.

Üreticinin kendi sitesinden PSU fotoğraflarına baktım etiketle değerler falan belirtilmemiş ancak ne kadar güç verdiğini yazmışlar. 648 Watt veriyor o model, neredeyse tam gücünü veriyor yani.
tamamdır saolasın.
Yan kapağını açtım Focus+ Gold yazıyor
Kasanın yan kapağını açıp PSU modelini görebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20191217_211654.jpg
    IMG_20191217_211654.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı