PSU önerisi 750W

Bütçe
4-5bin tl

Dış görünüşe bakıp PSU önermek... Abuk sabuk ürün önermeyin insanlara. PSU'nun amacı ışık saçmak değil. Git RGB Led al ışık istiyorsan.

Dış görünüşe bakıp PSU önermek... Abuk sabuk ürün önermeyin insanlara. PSU'nun amacı ışık saçmak değil. Git RGB LED al ışık istiyorsan.

Görünüşü güzel dedim. Hemde kötü değil tanıdığımın internet kafesinde bundan var bu zamana kadar bir sorun çıkmadı.

Görünüşü güzel dedim. Hem de kötü değil tanıdığımın internet kafesinde bundan var bu zamana kadar bir sorun çıkmadı.
Tanıdığın internet kafede kullanıyor ve sorun çıkartmadı diye o ürün kaliteli olmuyor. Benim de Everest kullanıp sorun yaşamayan arkadaşım var, gidip Everest mi önerelim? Saçma sapan öneriler yapmayın.

Sadece RGB olmasına bakıp kafanda ''bu iyidir'' dediğine %100 eminim.

Tanıdığın internet kafede kullanıyor ve sorun çıkartmadı diye o ürün kaliteli olmuyor. Benim de Everest kullanıp sorun yaşamayan arkadaşım var, gidip Everest mi önerelim? Saçma sapan öneriler yapmayın.

Tek bir bilgisayarda kullanmadık ve memnun kaldığımız için önerdim bunda neden art niyet arıyorsunuz? yardımcı olmaya çalışıyorum.

Art niyet aramıyorum.

Daha çok insanların parasını çöpe atmasını sağlıyorsunuz. Rush PSU alınmaz. 4-5k bütçem var diyor, 1600 TL'lik ürün öneriyorsunuz. Hiçbir şey bilmiyorsanız sadece fiyatına bakarak anlayın dandik bir ürün olduğunu.

Böyle bir ekonomide başkasının parasını çöpe atmasını neden sağlıyım? Bundan ne gibi bir kazancım olabilir sizce ben sadece memnun kaldığım ürünü paylaştım.

Geri
Yukarı