PSU seviye listesi

O fiyatta iyi bir tercih olur. Ana kapasitörleri 1. sınıf yapıp filtremele kapasitörlerini 4. ve 3. sınıf yapmaları garip olmuş.
Yerine tercih edebileceğim bir marka model var midir acaba?
Bi arkadas İncehesaptan Wattgiga alirsak Gigamax gonderildigini soylemisti. Ne yapsam kararsizim. XPG'nin 8 korumasi olmasi cezbetmiyorda degil.

Yerine tercih edebileceğim bir marka model var midir acaba?
Bi arkadas İncehesaptan Wattgiga alirsak Gigamax gonderildigini soylemisti. Ne yapsam kararsizim. XPG'nin 8 korumasi olmasi cezbetmiyorda degil.

Ben biraz daha bekleyin derim.

PSU'nun ufak çaplı incelemesi var. Çok hoş gözüküyor. Fakat belki bir yanı kötüdür. O yüzden detaylı incelemeleri bekleme taraftarıyım.

Yanliz bir problem var. Urunun icinden Turkiye fişlerine uygun bir kablo cikiyordur degil mi? Suana kadar tum yabanci videolarda Amerikan girişli fişler cikti. XPG Turkiye ile iletisim kurmayi deneyecegim.
XPG Core Reactor kullananlarda Turkiye girişi cikmamis.

Yalnız bir problem var. Urunun icinden Türkiye fişlerine uygun bir kablo cikiyordur degil mi? Suana kadar tum yabanci videolarda amerikan girişli fişler cikti. XPG Türkiye ile iletisim kurmayi deneyecegim.
XPG Core Reactor kullananlarda Türkiye girişi cikmamis.

Hadi ya sürpriz olacak bakalım :D,ama çıkar ya öylece satmazlar. A evet öyleymiş topraklı bir dönüştürcü alacağım mecbur :D vay anasını ya.

Hadi ya sürpriz olacak bakalım :D,ama çıkar ya öylece satmazlar.
Umarim cikar ve rahatca satin alabilirim. Aslinda cikiyormus fakat Çin yapimi bir kablo cikiyormus. Yani orijinal XPG'nin kendi kablosu degil sanirim. Bakalim ben destekle iletisime gecmeyi deniyorum. Maile gelen cevabi sizlerlede paylasacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı