PSU seviye listesi

@kandes2 FSP Hydro G PRO 850 80+ Gold hakkında ne düşünüyorsunuz? Hydro G ile, G Pro aynı kalitede mi?

Bilmiyorum :)
Gamepower GP PSU'ların iç yapı fotoğrafını atabilir misin hocam?
İncelemek istiyorum.

Ellerine sağlık bu arada, LTT Forumdaki gibi olmuş 🤭

GP-500:

1609693945502.png

LLT foruma bakmadım. Kaynakların hepsini inceledim. Zaten daha önce çoğunu incelemiştim. O yüzden çok vaktimi almadı.

D seviye PSU'lar-Düşük seviye sistemler için

-ZM LXII serisi
-ZM TXII serisi
-MWE White serisi(550W dışında, alınmasını önermem. Elektrik kesintisinde parçalara yanlış voltaj gönderiyor)
-VX Plus
-Aigo GP serisi
-Gamepower GP serisi
-Thermaltake TR2 S serisi
-Thermaltake Smart RGB serisi
-Gigabyte P750GM(aslında genel kalite olarak iyi ama PSU testlerde patlıyor ve elektrik kesintisinde parçalara yanlış voltaj gönderiyor)

Bu listedekilerle Gamepower karşılaştırılmamalı bence.

O PSU kalitesiz diye biliyorum. Her yerde Gamepower, Power Boost, Frisby, Rampage PSU'dan uzak durun deniliyor. Bu model sorunsuz mu?

''Kalitesiz'' diye biliyorsun da kaynağın ney? Neye göre kalitesiz olarak biliyorsun?
''Uzak durun'' denme sebebi zaten düşük kaliteli olması. Bir sorun falan yok ortada. Verdiğin para belli, alacağın kalite belli.
Bilmiyorum derken ikisinin aynı kalitede olup olmadığını mı yoksa iyi olup olmadığını mı bilmiyorsunuz hocam?

İkisi de iyi ama kalite farklarını bilmiyorum. Şuan çok müsait değilim. Müsait bir zamanda farklarına bakarım.

''Kalitesiz'' diye biliyorsun da kaynağın ney? Neye göre kalitesiz olarak biliyorsun?
''Uzak durun'' denme sebebi zaten düşük kaliteli olması. Bir sorun falan yok ortada. Verdiğin para belli, alacağın kalite belli.

İkisi de iyi ama kalite farklarını bilmiyorum. Şuan çok müsait değilim. Müsait bir zamanda farklarına bakarım.
Yazdığınızda eğer unutmazsanız beni etiketlemenizi rica ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı