PSU ve kasa önerisi

BurakhanK

Decapat
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu anakartı alacağım: Gigabyte Ga-a320m-hd2 Amd Ryzen Ddr4 S+gl Atx - n11.com
Fakat bi türlü düzgün kasa bulamadım Rampage Redsky buldum fakat internette mAtx desteği ile ilgili bir şey bulamadım bunu buldum: Gametech Gt-001 4 Adet 5 Renk 12cm Led Fanlı Oyuncu Kasası - n11.com

Fakat pek içime sinmedi PSU ile 500 TL PSU'suz maksimum 300 TL'lik bir kasa önerebilir misiniz?

merhaba

dün kasa elime ulaştı ve parçaları aktardım. kasa bana çok iyi geldi hava akışı gerçekten çok güzel.
resimleri paylaşıyorum bakabilirsin. ledler sabit benim için bir problem olmuyor ileride değiştirilebilir. sen gölüne uyanı al bende çok araştırdım maksat toplu ve temiz dursun diye.

Dosya Ekleri

• Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    185,1 KB · Görüntüleme: 121
  • IMG_20190208_193338.jpg
    IMG_20190208_193338.jpg
    205 KB · Görüntüleme: 124
merhaba

dün kasa elime ulaştı ve parçaları aktardım. kasa bana çok iyi geldi hava akışı gerçekten çok güzel.
resimleri paylaşıyorum bakabilirsin. ledler sabit benim için bir problem olmuyor ileride değiştirilebilir. sen gölüne uyanı al bende çok araştırdım maksat toplu ve temiz dursun diye.

çok teşekkür ederim. hiç bi inceleme fln bulamamıştım bide alacağım yerde micro atx de uyumlu yazıyor bende anakartımı micro atx alıcam sanırım 1-2 vida değişimi ile düzeltiyor demi tam olarak bilmiyorum okunuyu
Sisteminizi yazarsanız kaç watt PSU'ya ihtiyacı olduğunu yazabiliriz. Veya siz kaç watt PSU'ya ihtiyacınız olduğunu yazarsanız önerebiliriz. 500 Watt için bunu önerebilirim.
toplayacağım sistem bu geçici olarak apu sistem toplayacağım 1-2 aya 1060 3gb yada ozaman daha iyi bulabilirsem onu alacağım ekran kartı olarak sizin düşünceleriniz nedir peki ?

Bütçenizi belirtirseniz sistem toplayabilirim. Anakartı B450 yapın. PSU yerine üstte önerdiğimi alabilirsiniz. SSD yerine Adata SU650 240 GB alabilirsiniz.

Anakart: Gigabyte B450M S2H
İşlemci: Ryzen 3 2200G
SSD: Adata SU650 240 GB
PSU: FSP FSP500-60AHBC 500W
Kasa: Power Boost VK-G1009B veya Dark N10

Kasa genelde kişisel zevklere göre seçilir. Yan tarafı full akrilik panel olan bir kasa seçmişsiniz. Ben de ordan yola çıkarak benzer bir kasa seçtim. Yaklaşık 1675-1725 TL yapıyor toplamda. Ekstradan ön taraf için de fan alabilirsiniz.

Anakart: Gigabyte B450M S2H
İşlemci: Ryzen 3 2200G
SSD: Adata SU650 240 GB
PSU: FSP FSP500-60AHBC 500W
Kasa: Power Boost VK-G1009B veya Dark N10

Kasa genelde kişisel zevklere göre seçilir. Yan tarafı full akrilik panel olan bir kasa seçmişsiniz. Ben de ordan yola çıkarak benzer bir kasa seçtim. Yaklaşık 1675-1725 TL yapıyor toplamda. Ekstradan ön taraf için de fan alabilirsiniz.
bildiğim kadarı ile bazı kişiler nanokatalog'dan alışveriş yaparken sıkıntı yaşamış kimiside sıkıntı yaşamamış.bi bilgin varmı önceden alışveriş vs yaptınmı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı