PSU yetmezse ne olur?

SuiCast

Kilopat
Sistemime yeni ekran kartı alırsam 146 Watt güç tüketiyor. Elimdeki PSU en fazla V12'den 144 Watt veriyor. Ekran kartı takınca ne olur? Sistem yanar mı? 2. el PSU alacağım yoksa.

Sistem alev almaz ama gerek kapanır gerek hakkı rahmetine kavuşur. 2. el PSU genellikle atılmak üzere olanlarını satıyorlar ben şahsen 2. el önermem. Gidip Bitcoin madenciliği yapıp PSU ömrünü tüketiyorlar ve bunu da satıyorlar.

Ben eski bilgisayarımdaki PSU'yu yeni aldığım sisteme takmıştım. Oyuna girdiğim gibi bilgisayar aniden kapanıyordu. Sistem test programı kullanırken de aniden kapıyordu. 0 bir PSU satın aldım. Sorun çözüldü. Bunun gibi durumları yaşabilirsiniz.

Ben eski bilgisayarımdaki PSU'yu yeni aldığım sisteme takmıştım. Oyuna girdiğim gibi bilgisayar aniden kapanıyordu. Sistem test programı kullanırken de aniden kapıyordu. 0 bir PSU satın aldım. Sorun çözüldü. Bunun gibi durumları yaşabilirsiniz.
O büyük ihtimalle güç yetmediğinden dolayı olmuştur ama yetersiz güçten dolayı sisteminiz bozulabilirdi. Lütfen daha dikkatli olalım😊

Güç kaynağı şakaya gelmez. Bir şey olmaz diyenlere bakma. Her güç kaynağı aynı kalitede değildir. Güç kaynağı patladığı için sistemi uçan kaç kişi var biliyor musun?

Bir şey olsa burada kimse sorumluluk almaz.

İnternette 3-5 kişinin yorumuna güvenip bilgisayarında kalıcı zarar verebileceğin işlere girme. Yeni kart almışsın. Biraz sık dişini, 0 güç kaynağı al.

Geri
Yukarı