PSU'da "bulk" ne demek?

lofiweb

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 ~ RX 6700XT ~ B550M DS3H ~ XPg 8x2 GB DDR4 3200MHz ~ FSP Hyper 80+ PRO 700W PSU
Merhaba aşağıda linkini verdiğim PSU'yu aldım. Yanında bulk ibaresi var. Ne demek oluyor? Sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok büyük ihtimalle olmaz ama, PSU çok önemli bir bileşen olduğu için, ben olsaydım almazdım ama sana kalmış tabi.
Hocam bende o yüzden kaliteli bir psu aldım o ibareyi yeni fark ettim. İade etmeye değer mi sizce ?

Merhaba aşağıda linkini verdiğim PSU'yu aldım. Yanında bulk ibaresi var. Ne demek oluyor? Sorun yaratır mı?

Bulk, kutusuz demek. Aslında kutusu var ama diğer PSU'lar gibi cafcaflı ve büyük değil. Tamamen malın taşıma sırasında az yer kaplayıp aynı hacimde daha fazla getirilmesi amacıyla yapılıyor.

Önce bir gelsin, dene sıkıntı yoksa kullanırsın. Dediğim gibi büyük ihtimalle sıkıntı çıkmaz, sıkıntı çıkarsa iade edersin.

Hocam şehir dışındayım memlekete gönderdim PSU'yu 1 ay sonra döneceğim memlekete malum her gün zam geliyor.

Hocam şehir dışındayım memlekete gönderdim PSU'yu 1 ay sonra döneceğim memlekete malum her gün zam geliyor.
Sıkıntı olmaz merak etme kutulu olan psu'larda da sıkıntı olabiliyor ki, kutusu yok sadece, ha kutu var tabikide yani sana pakete sarılmış bir PSU gelmeyecek, kutusu olacak ama maliyetinden oldukça kısılmış bir kutuyla gelecek.

Sıkıntı olmaz merak etme kutulu olan PSU'larda da sıkıntı olabiliyor ki, kutusu yok sadece, ha kutu var tabii ki de yani sana pakete sarılmış bir PSU gelmeyecek, kutusu olacak ama maliyetinden oldukça kısılmış bir kutuyla gelecek.

Kutusu olup olmaması önemli değil hocam sistemi patlatmasın yeterli 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı