PSU'dan gelen koku

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar bugün sabah bilgisayarımı çalıştırmak isteyince fanlar 1sn dönüp bilgisayar hemen kapanıyordu sonrasında Power'a birkaç defa bastım ve sorun yoktu daha sonra bir daha denemek için arka arkaya 4 kez falan basınca PSU'dan koku geldi, sistem daha 1 aylık, sizc le PSU yandıysa diğer parçalara zarar vermiş midir? Ayrıca PSU yandı ise ben PSU'yu kasa ile birlikte almıştım garantiye nasıl göndereceğim?

Sistemim: Ryzen 3 1200 AF - MSI A320M'a Pro Max - G.Skill Ripjaws 8 GB DDR4 3000MHz - Zotac 9500GT - Aerocool Tomahawk-A 400W VX Plus

Benim de 2 ay önce PSU yanmıştı ama sisteme zarar gelmedi. Yeni sistemi toplayana kadar aldığım PSU'yu eski sisteme taktım ve kullanıyorum. Bence PSU kokusu alttan yukarı doğru yükselmiştir.

Hocam PSU yukarıda ama zaten kasayı yere yaptırmıştım yani dikey değildi muhtemelen bu yüzden koku kasanin içine dağıldı,
Cevaplarınız için çok teşekkürler cidden zor anımda içimi rahatlattiniz, sorunum düzelir ise buradan sizi bilgilendireceğim tekrar teşekkürler.

Hocam PSU yukarıda ama zaten kasayı yere yaptırmıştım yani dikey değildi muhtemelen bu yüzden koku kasanin içine dağıldı,
Cevaplarınız için çok teşekkürler cidden zor anımda içimi rahatlattiniz, sorunum düzelir ise buradan sizi bilgilendireceğim tekrar teşekkürler.

Sorunu çözdüğün zaman buradan bilgilendirme yapman iyi olur. Hem biz durumu öğreniriz hem de ileride aynı sorunla karşılaşan kişilere yardımcı olur.

Geri
Yukarı