PSU'dan Ses Geliyor

type1234

Femtopat
Yer
Balıkesir/Bandırma
Daha fazla  
Arkadaşlar eski PSU Corsair VS550 modeliydi aynı sesi çıkarıyordu + olarak traktör sesi çıkarıyordu. Sonra bozuldu garantiye yolladık. Yenisi geldi CV550 yollamışlar taktık çalıştırdık aynı ses geliyor aşağıdaki videodaki gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nedendir acaba? Eski PSU da da hemen başlamadı. 3 ay sonra başladı hala devam ediyor. PSU'dan geliyor gibi ama yardım ederseniz sevinir,m.

Son düzenleyen: Moderatör:
VS Serisi kronik sorunlu bu sebeple olmuş olabilir, ancak CV modellerinde kronik sorun var mı bilmiyorum. Garanti devam ediyorsa tekrar görüşebilirsiniz ancak kronik sorun ise yine aynı sorun yaşanabilir. Sistem yük altında kapanıyor mu?

VS Serisi kronik sorunlu bu sebeple olmuş olabilir, ancak CV modellerinde kronik sorun var mı bilmiyorum. Garanti devam ediyorsa tekrar görüşebilirsiniz ancak kronik sorun ise yine aynı sorun yaşanabilir. Sistem yük altında kapanıyor mu?
Yok kapanmıyor.
Coil whine gibi duruyor. Çözümü yeniden değiştirmek galiba. Sesin PSU'dan geldiğine e misin değil mi? Tek sorun ses değil mi?

Coil whine değil ince bir tik sesi var çıt diye ondan bahsediyorum.
Garanti sürecinde eski FSP 500W'lık PSU vardı onda gelmiyordu ses.

Son düzenleme:
Yok kapanmıyor.

Coil whine değil ince bir tik sesi var çıt diye ondan bahsediyorum.
Garanti sürecinde eski FSP 500W'lık PSU vardı onda gelmiyordu ses.
Merhaba benim PSU'da da var bu. Çok nadiren oluyor. Bastırınca o anlık geçiyor. Süpürgeyle tozunu çekince gidiyor.

Geri
Yukarı