PSU'lardan bomba yapımı

Yer
Kazakistan / Türkistan
Öncelikle bize PSU lazım şunlar en kaliteli bomba olacak PSU'lardır.

Şimdi geçelim bombamızı kurmaya öncelikle volt ayarını switch'leri falan ayarlayın (onu da kafanıza göre ne kadar etkili olsun diye).

Evet bombamızı hazırladık ama bize güç lazım çalışması için bunu da elektrikçi abiden abi bu vantilator deyip kablo bağlatacağız PSU'ya ve güç gelecek.

Taktığımız an patlıyacağı için BİM'den 50-100 TL'ye çanta alıyoruz, içine küçük işlemlerle elektrik gelmesini sağlıyoruz ve içine yaslanınca patlatacak bir Switch ayarlıyoruz. Ve sevmediğimiz bir insanın veya kurumun oraya bırakıyoruz.

Orada tam oturacağı yere ayarlayıp bekliyoruz.
Oturduktan sonra PSU çalışıp patlatıyor ve bu şekilde bomba taşımayı ve yapmayı öğrendiniz.

Sizin de böyle icatlarınız varsa yazabilirsiniz.

Bu arada extraboom isterseniz pahalı bir seçenek.

(Modlar ciddi yazmadım mizah)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mizah kısmı bir yana ben PSU ile ilgili işin tamamen şans olduğunu düşünüyorum. FSP en kaliteli PSU markalarından birisi benim PSU kablosu yanmıştı mesela.

Bu bombaları alıp uzun yıllar sorunsuz kullanan insanlar var. Bu elbette gidip bunları alın demek değil.

Bu bombalara benzer bir modele sahibim. Haziran ayı içerisinde büyük bir patlama olursa sorumlusu benim.

Zamanında YouTube da bir tane velet görmüştüm. Herhalde herhangi bir kanalın bilgisayar toplama videosunu tam bile izlemeden gaza gelip bir APU sistem toplamış. Çalıştırsa havaya uçaçağı bir sistemi. Videosu olsa atardım ama kaldırmış herhalde.

Öncelikle bize PSU lazım şunlar en kaliteli bomba olacak PSU'lardır.

Şimdi geçelim bombamızı kurmaya öncelikle volt ayarını Switch'leri falan ayarlayın (onu da kafanıza göre ne kadar etkili olsun diye).

Evet bombamızı hazırladık ama bize güç lazım çalışması için bunu da elektrikçi abiden abi bu vantilator deyip kablo bağlatacağız PSU'ya ve güç gelecek.

Taktığımız an patlıyacağı için BİM'den 50-100 TL'ye çanta alıyoruz, içine küçük işlemlerle elektrik gelmesini sağlıyoruz ve içine yaslanınca patlatacak bir Switch ayarlıyoruz. Ve sevmediğimiz bir insanın veya kurumun oraya bırakıyoruz.

Orada tam oturacağı yere ayarlayıp bekliyoruz.
Oturduktan sonra PSU çalışıp patlatıyor ve bu şekilde bomba taşımayı ve yapmayı öğrendiniz.

Sizin de böyle icatlarınız varsa yazabilirsiniz.

Bu arada extraboom isterseniz pahalı bir seçenek.

(Modlar ciddi yazmadım mizah)

Dağ fareleri için yararlı konu

Geri
Yukarı