PTT 1 aydır kargoyu getirmiyor

ktskn

Hectopat
Ayın 17sinde sipariş verdim. Ayın 19unda kargoya verildi. 7 işlemin 6sı "taşımada" olarak gösteriyor. Hiçbir şubeye de gitmiyor ki gidip alabileyim. İstanbul içinden İstanbul'a kargo getirmesi ancak bu kadar zor olabilir. 2 gündür de hiç işlem görmüyor. Dün aradım, şehir dışına çıkacağım dedim. Aciliyet kaydınızı oluşturduk dediler. Hâlâ işlem yok bir şey yok. 2 günlük bayram tatili oluyor, adamlar 1 ay ortalıkta yok. Şaka gibi bir kargo firması yemin ederim :D
1682699087714.png

Bu adamlar pandemide bile "evde bulamadık" diye not bırakıp şubeye bırakıyorlar. Nasıl hâlâ tercih ediliyor anlamak güç...

Benim kargomda 3 gündür aynı şubede bekliyordu müşteri hizmetlerine bildirdim diğer gün dagıtımı oldu.
Ben bildirdim de bir şey olmadı.
Arayın çıkarmayın dağıtıma deyin şubeden alın. Yine eğ eğ yaparlarsa kargoyu kaybetmişlerdir.
Çalışıyorum, Bağcılar'dan Bayrampaşa'ya gitme ihtimalim yok. Yoksa direkt arayıp bunu derdim. Çile yeminle çile.

Ayın 17sinde sipariş verdim. Ayın 19unda kargoya verildi. 7 işlemin 6sı "taşımada" olarak gösteriyor. Hiçbir şubeye de gitmiyor ki gidip alabileyim. İstanbul içinden İstanbul'a kargo getirmesi ancak bu kadar zor olabilir. 2 gündür de hiç işlem görmüyor. Dün aradım, şehir dışına çıkacağım dedim. Aciliyet kaydınızı oluşturduk dediler. Hâlâ işlem yok bir şey yok. 2 günlük bayram tatili oluyor, adamlar 1 ay ortalıkta yok. Şaka gibi bir kargo firması yemin ederim :DEki Görüntüle 1758179

Bu adamlar pandemide bile "evde bulamadık" diye not bırakıp şubeye bırakıyorlar. Nasıl hâlâ tercih ediliyor anlamak güç...
Ülkemizde kargo işleri bile sıkıntılı 😢.

Ülkemizde kargo işleri bile sıkıntılı 😢.
Kargo dediğin, bir şeyin alıcıya elden teslim edilmesidir, ulaştırılmasıdır. Bizimkiler götürüyor şubeye, "gel al abicim uğraştırma bizi" kafasındalar

Hocam kargonuz kayıp olmuş sizin çoook büyük ihtimal.
Kaybolduysa kafayı yerim. Ki cidden 6 işlem boyunca "taşımada" ne demek? Araçtan araca mı fırlattınız, hiç mi bir şubeye uğramadınız. İndirimde bir şey almıştım, indirimi bitti. Aynı fiyat iade bile olsa alamam tekrar.

Ayın 17sinde sipariş verdim. Ayın 19unda kargoya verildi. 7 işlemin 6sı "taşımada" olarak gösteriyor. Hiçbir şubeye de gitmiyor ki gidip alabileyim. İstanbul içinden İstanbul'a kargo getirmesi ancak bu kadar zor olabilir. 2 gündür de hiç işlem görmüyor. Dün aradım, şehir dışına çıkacağım dedim. Aciliyet kaydınızı oluşturduk dediler. Hâlâ işlem yok bir şey yok. 2 günlük bayram tatili oluyor, adamlar 1 ay ortalıkta yok. Şaka gibi bir kargo firması yemin ederim :DEki Görüntüle 1758179

Müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

Geri
Yukarı