PTT 1 haftadır kargo gelmiyor

Barbara Palvin

Hectopat
Yaklaşık 1 hafta önce ürün sipariş ettim pazartesi sabah 7 gibi kargoya verdiler. Fakat iki gündür kargo Sakarya'da ve torba geliş kaydı yapıldı diyor. Hiçbir şey anlamadım kargom nerede kaç güne gelir?

Dosya Ekleri

• ptt.PNG
    ptt.PNG
    5,6 KB · Görüntüleme: 53
Benim çinden gelen ürün Türkiye gümrükte 2 hafta bekletildi, yola çıktı şu an bulunduğum şehirde 1 haftadır getirilmiyor, yani anlayacağınız bu PTT tam bir varoş sallabaş beş para etmez bir şirket.

Kendiniz gidip alırsanız daha hızlı alırsınız.

Benim Çin'den gelen ürün Türkiye gümrükte 2 hafta bekletildi, yola çıktı şu an bulunduğum şehirde 1 haftadır getirilmiyor, yani anlayacağınız bu PTT tam bir varoş sallabaş beş para etmez bir şirket.

Herkes çıkamıyor aşağı ben normalde çıkabiliyorum ama PTT neredeyse 4 km uzakta.

Benim çinden gelen ürün Türkiye gümrükte 2 hafta bekletildi, yola çıktı şu an bulunduğum şehirde 1 haftadır getirilmiyor, yani anlayacağınız bu PTT tam bir varoş sallabaş beş para etmez bir şirket.

PTT bana yakın fakat ürün burada değil sürekli Sakarya'da

Biraz konu dışı olacak ama bu virüs döneminde nasıl Çin'den ürün getirtebiliyorsunuz? Hem sizin getirtmeniz, hem de gümrükte buna izin verilmesi çok ilginç gerçekten. Yok hani bir de virüsün ortaya çıkıp yayıldığı ülkeden, Çin'den geliyor. Şaka gibisiniz.

Biraz konu dışı olacak ama bu virüs döneminde nasıl Çin'den ürün getirtebiliyorsunuz? Hem sizin getirtmeniz, hem de gümrükte buna izin verilmesi çok ilginç gerçekten. Yok hani bir de virüsün ortaya çıkıp yayıldığı ülkeden, Çin'den geliyor. Şaka gibisiniz.

Çinden gelen kargo zaten 1 ayda geliyor. Yolda karantina süreci tamamlanıyordur. 🙂

Çinden gelen kargo zaten 1 ayda geliyor. Yolda karantina süreci tamamlanıyordur. 🙂
Karantina süreci böyle tamamlanıp hiçbir zararın görmeyeceği düşünülüyorsa neden diğer yabancı siteler Türkiye'ye alışverişi kapatmış acaba onu da düşünmek gerekir. Herkes 1 ay bekletip her şeyi gönderirdi o zaman ama satın alıma kapatmışlar. Demek ki bildikleri bir şey var. Demek ki hiçbir riski göze almamak gerekiyormuş.

Geri
Yukarı