PTT 1 haftadır kargo gelmiyor

Karantina süreci böyle tamamlanıp hiçbir zararın görmeyeceği düşünülüyorsa neden diğer yabancı siteler Türkiye'ye alışverişi kapatmış acaba onu da düşünmek gerekir. Herkes 1 ay bekletip her şeyi gönderirdi o zaman ama satın alıma kapatmışlar. Demek ki bildikleri bir şey var. Demek ki hiçbir riski göze almamak gerekiyormuş.

Ben latife yapmıştım ama siz ciddi almışsınız herhalde... "Yabancı siteler TR ye alışverişi kapatmış demişsiniz" bununla ilgili birkaç şey söyleyeyim o zaman.

Amazon.com yada amazon.de şu an TR ye gönderim yapmıyor doğrudur. Ancak şöylede garip bir ayrıntıyı söyleyeyim size Amazon.com.tr' de satış yapan TR'de Mersis numarası olan ancak İtalyadan ve Hollandadan ürün satanlarda mevcut...

Dilerseniz bakabilirsiniz. DHL ile herhangi bir gümrük ödemeden alabilirsiniz....

Merhabalar geçen salı günü çorlu tekirdağından kargom verildi persembe günü onayladırlar cuma günü İstanbul Arnavutluk köye sevk ettiler cumartesi gece saat 1'de PTT iş yerine geldi diyor ama orduda yasıyorum kargom ne zaman orduya gelir?

Yeni konular

Geri
Yukarı