PTT Kargo nasıl?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Sadece 1 yıl önce AliExpress'ten Mouse almıştım ve dağıtıma daha çıkmadığı için heyecanımdan gittim kendim aldım şubeden. Yurtiçinde PTT nasıldır? İzmir'den Kırıkkale'ye ve İstanbul'dan Kırıkkale'ye yurtiçi ve bütün kargo firmaları ertesi gün sabah kapımda oluyor. PTT nasıldır bu konuda? Yarın şubeye gelse yeter, gider alırım en kötüsü.

Sadece 1 yıl önce AliExpress'ten Mouse almıştım ve dağıtıma daha çıkmadığı için heyecanımdan gittim kendim aldım şubeden. Yurtiçinde PTT nasıldır? İzmir'den Kırıkkale'ye ve İstanbul'dan Kırıkkale'ye yurtiçi ve bütün kargo firmaları ertesi gün sabah kapımda oluyor. PTT nasıldır bu konuda? Yarın şubeye gelse yeter, gider alırım en kötüsü.
Kendi sitesinden tahmini teslim sürelerine bakabilirsiniz. Benim kargolarımda henüz bir gecikme yaşamadım.

Kendi sitesinden tahmini teslim sürelerine bakabilirsiniz. Benim kargolarımda henüz bir gecikme yaşamadım.
Kendi sitelerinden baktım ama öyle bir bilgi göremedim.

Benim bir postam kayboldu ulaşamamıştı. Bir kere de gönderdiğim ürünler tuzla buz olarak ulaşmıştı...

Tavsiye etmem. 5 10 lira fazla veririm özel şirketlere veririm daha iyi görüşündeyim. Tabii bu benim deneyimim sonucu oluşan fikir. 🙌🏼
Dolap uygulamasından bir ekran kartı aldım, adam yakın olduğu için sanırım seçeneklerden PTT'yi seçti.

Gayet uygun ve hızlı diyebilirim.

Geçenlerde yollamıştım çoruma kargo 2 gün içinde ulaştı.

Şimdi gelecekler yok efendime söyleyeyim çok yavaş öyle böyle fazlasıyla PTT üzerinden kargo yolladık sorun olmadan gayet uygun fiyata gönderip yapılıyor.

Özellikle de şube teslim çok rahat oluyor o çok yavaş dediğiniz zamanlarda postane içinde bekliyor, eğer gelmiyorsa da adres sorunludur kendiniz gidip alın.

Daha önce sahibinden üzerinden aldığım ürünüm bir türlü gelmiyordu gittiğimde adresin direkt olmadığını gördüm.

Kendi sitelerinden baktım ama öyle bir bilgi göremedim.

Dolap uygulamasından bir ekran kartı aldım, adam yakın olduğu için sanırım seçeneklerden PTT'yi seçti.

Ne aldınız ekran kartı olarak?

Ben de kendi 960'ımı satıp değiştirmek istiyorum.

Geri
Yukarı