Çözüldü PTT Kargo ne zaman getirir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrejanslsgajk

Decapat
Daha fazla  
Bugün alsam cumartesi gelir mi? Yoksa bayram diye satıcı cumartesi mi kargoya verir? Yani pazartesi gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün alsam cumartesi gelir mi? Yoksa bayram diye satıcı cumartesi mi kargoya verir? Yani pazartesi gelir.

AliExpress gibi yurt dışından alırsan kargon kargolanır ama gümrükten bayramdan sonra geçer PTT zaten geç getiriyor İstanbul içinde bana 3 günde getirdi.

Hangi şehirden hangi şehre oda değişebilir ama bayramdan sonra kargoya verilir Pazartesi günü.
Cumartesi kargoya verebilir mi?

AliExpress gibi yurt dışından alırsan kargon kargolanır ama gümrükten bayramdan sonra geçer PTT zaten geç getiriyor İstanbul içinde bana 3 günde getirdi.

İstanbul'dan Ankara'ya. PTT kadar geç bir şey yok. Ucuz olmasa PttAVM'den almam.

PTT Kargo tatil ve bayramda çalışmıyor, yani bu haftadan önce gelmez.

Cumartesi çalışır mı? Perşembeden aldığım kargo gelmemişti cumartesi gelir mi?

Cumartesi kargoya verebilir mi?

İstanbul'dan Ankara'ya. PTT kadar geç bir şey yok. Ucuz olmasa PttAVM'den almam.

PttAVM hiç tercih etmediğim bir yer kargoya satıcıya bağlı cumartesi ya da pazartesi verilir diye düşünüyorum gelmeside tahmini olarak 4 gün sürecektir ama bu rakamlar değişebilir PTT'nin ne yaptığı belli olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı