PTT Kargo Teslim Edildi yazıyor ama edilmedi

2 katlı bir evde çıkmaz sokakta oturuyorum aslında çok basit şuana kadar hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım hep sorunsuz geldi. Hayır aradım ama açmadılar 16:09 da teslim edildiyi gördüm 16:30 civarı hemen aradım 2 kez çaldı ama cevap vermediler. Forumdan daha önce yaşamış başına gelmiş biri varsa eğer belki kargocu sorun çıkmasın diye teslim edildi yazıp yarın mı acaba teslim edicek gibi düşündüm ondan foruma yazma gereği duydum aslında 😟

Hocam kargo diğer gün geldi mi acaba söyler misiniz?
2 katlı bir evde çıkmaz sokakta oturuyorum aslında çok basit şu ana kadar hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım hep sorunsuz geldi. Hayır aradım ama açmadılar 16:09 da teslim edildiyi gördüm 16:30 civarı hemen aradım 2 kez çaldı ama cevap vermediler. Forumdan daha önce yaşamış başına gelmiş biri varsa eğer belki kargocu sorun çıkmasın diye teslim edildi yazıp yarın mı acaba teslim edecek gibi düşündüm ondan foruma yazma gereği duydum aslında 😟

Hocam kargo geldi mi evinize söyler misiniz aynı durumu yaşıyorum.

Son düzenleme:
Hocam kargo diğer gün geldi mi acaba söyler misiniz?

Hocam büyük bir yanlış anlaşılma olmuş hemen açıklıyorum. Kuzenle aynı Hepsiburada hesabını kullanıyoruz ve 2 farklı profil oluşturduk. Altlı üstlü oturduğumuz için tek değişik olan şey kapı numarası ve telefon numaralarımız. Bir şey alırken benim profil ile satın almış ve benim beklediğim kargo da PTT Kargo olunca aslında onunki teslim edilmiş benimki henüz yoldaymış ben benimki sanıp peşine düştüm sonradan öğrendik yani öyle bir karmaşa yaşandı geçti :D

Hocam büyük bir yanlış anlaşılma olmuş hemen açıklıyorum. Kuzenle aynı Hepsiburada hesabını kullanıyoruz ve 2 farklı profil oluşturduk. Altlı üstlü oturduğumuz için tek değişik olan şey kapı numarası ve telefon numaralarımız. Bir şey alırken benim profil ile satın almış ve benim beklediğim kargo da PTT Kargo olunca aslında onunki teslim edilmiş benimki henüz yoldaymış ben benimki sanıp peşine düştüm sonradan öğrendik yani öyle bir karmaşa yaşandı geçti :D

Ben sipariş verdim bugün Aras Kargo ilk kargomu getirdi diğeri de dağıtımdaydı ama teslim edildi diyor ama gelmedi ve saat 6 ya yakınken teslim edildi yazıyor acaba zor durumda kalmamak için yani 6 da kapanıyor onun için yarın getirir mi acaba arayamıyorum da kapandı 6 da çünkü biraz korkuyorum.

Ben sipariş verdim bugün Aras Kargo ilk kargomu getirdi diğeri de dağıtımdaydı ama teslim edildi diyor ama gelmedi ve saat 6 ya yakınken teslim edildi yazıyor acaba zor durumda kalmamak için yani 6 da kapanıyor onun için yarın getirir mi acaba arayamıyorum da kapandı 6 da çünkü biraz korkuyorum.
Yarın gelir diye düşünüyorum hocam telaşlanmayın bence 🙂

Geri
Yukarı