Çözüldü PTT Kargo torba kapandı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ciltlikitap

Decapat
Merhaba, N11'den alışveriş yaptım. Dün kargoya verildi, bugün ise PTT Kargo'nun sitesinden baktigimda torba kapandi yaziyor. Torba kapandi nedir? Kargo, Denizli'ye ne zaman gelir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210825-170826_Chrome.jpg
    Screenshot_20210825-170826_Chrome.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 248
PTT üzerinden yollanılan her kargoda "torba kapandı" cümlesi ile karşılaşmak oldukça mümkündür. Bu cümle, kargonuzun yola çıktığını ve alıcıya doğru ilerlediğini belirtmek için kullanılmaktadır.

@ciltlikitap yani kargonuz size geliyor.

@ParastyleV, @Tasdelen01
Eleştirmek yerine yardım edin, etmeyecekseniz de konudan çıkabilirsiniz. Dediğiniz gibi burası Technopat adlı bilişim sitesi fakat amacı yardım etmek.

Kimse kusura bakmasın da o zaman niye var bu Technopat? Google'a yazdım yeterli cevap çıkmadı.

PTT üzerinden yollanılan her kargoda "torba kapandı" cümlesi ile karşılaşmak oldukça mümkündür. Bu cümle, kargonuzun yola çıktığını ve alıcıya doğru ilerlediğini belirtmek için kullanılmaktadır.

@ParastyleV, @Tasdelen01
Eleştirmek yerine yardım edin, etmeyecekseniz de konudan çıkabilirsiniz. Burası Technopat adlı bilişim sitesi fakat amacı yardım etmek.

Teşekkürler.

@ParastyleV, @Tasdelen01
Eleştirmek yerine yardım edin, etmeyecekseniz de konudan çıkabilirsiniz. Dediğiniz gibi burası Technopat adlı bilişim sitesi fakat amacı yardım etmek.
Gördüğün gibi sorunun cevabını verdim zaten.
Ama Google'a torba kapandı ne demek yazarsanız zaten cevap çıkıyor ondan bahsettim.
İstediğiniz kadar devrik yazın yine çıkıyor.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    156,5 KB · Görüntüleme: 213
  • 2.PNG
    2.PNG
    170,6 KB · Görüntüleme: 118
  • 3.PNG
    3.PNG
    170,2 KB · Görüntüleme: 118
  • 4.PNG
    4.PNG