PTT kargomu dağıtıma çıkarmıyor

157134

Kilopat
Makaleler
3
PTT şubesinde bekleyen kargom bir türlü dağıtıma çıkarılmıyor. Telefonla arıyoruz ne bir açan var, ne bir ilgilenen. Bu kargo ne zaman dağıtıma çıkar? Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı? Bir kaç gün daha sabredip bekleyeceğim ama hâlâ çıkmazsa iade edip farklı bir yerden isteyeceğim.

PTT rezalettir, kullanmayın kullandırtmayın. Alırken kargo kısmı gözümden kaçmış, verilince de gelsin bari dedim. Demez olaydım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT şubesinde bekleyen kargom bir türlü dağıtıma çıkarılmıyor. Telefonla arıyoruz ne bir açan var, ne bir ilgilenen. Bu kargo ne zaman dağıtıma çıkar? Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı? Birkaç gün daha sabredip bekleyeceğim ama hâlâ çıkmazsa iade edip farklı bir yerden isteyeceğim.

PTT rezalettir, kullanmayın kullandırtmayın. Alırken kargo kısmı gözümden kaçmış, verilince de gelsin bari dedim. Demez olaydım.

Şubede almayı deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zamandır kargoya verilmiyor? Çok gördükte burada konu açıp ne zamandır gelmediğini sorunca bir gün diyen kişileri, o yüzden soruyorum.

Aynı durum benimde başıma geldi aradım konuştum. Yoğunluktan dolayı mahalle mahalle dağıtıyoruz sizin mahalle için dağıtım 4 gün sonra başlayacak dediler dedikleri gibi 4 gün sonra gelmişti kargo yani neredeyse 1 hafta şubede bekledi.

Ben size bir olay anlatayım PTT Kargo ile arkadaş 4K bir televizyon almıştı siparişi verdi satıcı PTT Kargo'ya vermiş normal de ürün 3 gün içinde gelmesi gerekirken 10 gün olmasına rağmen gelmedi. Arkadaş PTT Kargo'yu aradı ürünün neden gelmediğini sordu PTT Kargo çalışanı kuryenin depresyon da olduğunu işe gelmediğini moralinin bozuk olduğunu kuryeyi işe gelmesi için ikna etmeye çalıştıklarını kurye geldikten sonra gönderim yapacaklarını söyledi bu şaka değil gerçek yaşanmış bir olay birebir yaşadık ürün 15 günde geldi gerisini siz düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı