PTT kargomu getirmiyor

PORSHİUS

Kilopat
2 Hafta oldu kargomu hala göndermediler. Bulunduğum yerdeki şubeye göndermişler ama 5 gündür dağıtıma çıkmıyor. Daha önce hiç PTT kargoya verilmemişti ürünüm, süreçlerini bilmiyorum. Acaba kendim mi gidip şubeden almalıyım? Bu arada Hepsiexpress candır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merkezden uzak bir yerde mi oturuyorsunuz? Eğer öyleyse o tarz yerler için haftanın belirli bir günü dağıtıma çıkarıyorlar. PTT sayfasından şube numarasını bulup arayın gerekli bilgileri alırsınız. Ben öyle yapmıştım ertesi gün gelmişti hemen.

Merhabalar. PTT çağrı merkezini arayıp şikayet kaydı açmayı denediniz mi? Eğer evinize yakınsa bence kendiniz gidip teslim alıp dertten kurtulun. Hepsiexpress maalesef iyi bir şirket değildir. Kolay Gelsin candır :).

Bir satıcının PTT veya Sürat Kargo ile gönderim yaptığını gördüğüm anda başka satıcıya bakıyorum daha pahalı olsa bile. Kargolarla olan tecrübeleriniz yaşadığınız bölgeye göre değişebilir fakat bu ikisi benim yaşadığım yerde çok kötü. Ne pahasına olursa olsun bunlardan kaçıyorum.

Şu an hangi PTT şubesindeyse arayıp sormayı deneyebilirsiniz. Aciliyeti varsa da şubeye gidip sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı