PTT Kargomu getirmiyor

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
2 alt sokağımdaki şubelerine gitmiş kargom. Sabah 09.54'ten beri dağıtımda. Ne zaman gelecek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu şekilde güncellendi şimdi kargo.
1676639935812.png

Bu şekilde güncellendi şimdi kargo.
Eki Görüntüle 1672246
Kargonuz sabah saatlerinde “Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:xxxxx” olarak göründükten sonra akşam saatlerinde “Cihetten Gönderi Çıkarıldı” olarak görünüyorsa; kargo teslimatı, mesai saatleri içerisinde yetiştirilemediği için bir sonraki mesai gününe kaldığını ifade eder. Mesai bitiminde kargonuz cihet yani kargo görevlisinde tutulmaz. Kargo dağıtımını yapan görevli, mesai bitiminde kargoları dağıtım merkezine geri götürür. Kargoyu dağıtım merkezine geri teslim ettiği zaman kargo durumu cihetten gönderi çıkarıldı olarak gözükecektir.

Kargonuz sabah saatlerinde “Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:xxxxx” olarak göründükten sonra akşam saatlerinde “Cihetten Gönderi Çıkarıldı” olarak görünüyorsa; kargo teslimatı, mesai saatleri içerisinde yetiştirilemediği için bir sonraki mesai gününe kaldığını ifade eder. Mesai bitiminde kargonuz cihet yani kargo görevlisinde tutulmaz. Kargo dağıtımını yapan görevli, mesai bitiminde kargoları dağıtım merkezine geri götürür. Kargoyu dağıtım merkezine geri teslim ettiği zaman kargo durumu cihetten gönderi çıkarıldı olarak gözükecektir.
Keşke direkt Dağıtım ertelendi falan yazsalar cihetten gönderi çıktı demek yerine. Bana da dün torba kapandı yazmışlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı