PTT kimlik kartımı nereye götürdü?

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. Bugün kimlik kartım için bekliyordum. PTT, sorgu sayfasına ''Dağıtım Adreste Yok'' diye yazı yazmış. Ardından kimlik kartının Ankara'ya gittiği gözüküyor. Ne yapmaya çalışıyorlar?

1613778847600.png

Technopat PTT müşteri hizmetleri görevini üstlenmediyse, PTT müşteri hizmetlerini arayıp; "-kargoya Türkiye turu attırmakla ne yapmak ve nereye varmak istemektesiniz? "diye soru yöneltirseniz net bir cevap alacağınıza eminim.
Sadece merak ederek buraya sormak istedim. Bu şekilde yüzlerce konu var. Gece yarısı yanıt gelirse diye sormuştum.

Cevabımı yanlış anlamayın. Teşekkürler, PTT'yi arayacağım bakalım ne yapmaya çalışıyorlar.

Son düzenleme:
Sadece merak ederek buraya sormak istedim. Bu şekilde yüzlerce konu var. Gece yarısı yanıt gelirse diye sormuştum.

Cevabımı yanlış anlamayın. Teşekkürler, PTT'yi arayacağım bakalım ne yapmaya çalışıyorlar.
PTT müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veriyor zaten. Ben cevabı burada bulamayacağınız için küçük bir ironi yaptım. Yine de cevabımı şimdi okuyunca bana da biraz ters geldi. Kabalığımı mazur görün, özür dilerim.

Adresinde bulamayınca aynı gün hemen iade olmuyor bir yanlışlık olmalı, Odunpazarı şubeye gidin.
Evet yanlışlık olmuş. PTT'ye sordum. Tekrar dağıtıma çıkacakmış.

PTT müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veriyor zaten. Ben cevabı burada bulamayacağınız için küçük bir ironi yaptım. Yine de cevabımı şimdi okuyunca bana da biraz ters geldi. Kabalığımı mazur görün, özür dilerim.
Yok hocam önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı