PTT öğlenleri kargoyu dağıtıma çıkarır mı?

438943

Hectopat
Bu sabah dağıtım şubesine ulaşmış kargom fakat hala dağıtıma çıkmadı. Öğlen 2 gibi dağıtıma çıkma şansı var mı? Veya bugün dağıtıma çıkar mı?

Bu tamamen ilden ile değişiyor. İzmir Buca'daki PTT, öğle arasından sonra dağıtıma çıkarmıştı fakat şirketin lokasyonu yani İstanbul'da olan PTT kargoyu bırak öğle arasını 2 gün dağıtıma vermemişti. Kısacası ilden ile, şubeden şubeye değişiyor.

Bu sabah dağıtım şubesine ulaşmış kargom fakat hala dağıtıma çıkmadı. Öğlen 2 gibi dağıtıma çıkma şansı var mı? Veya bugün dağıtıma çıkar mı?

Genelde 10-11 arası öğlene kalmadan dağıtıma çıkıyor bazen sisteme düşmeyip gene de dağıtıma çıkan kargo bile oluyor size gelmeden önce telefonla arayıp bilgi veriyorlar ayrıca.

Çıkmıyor genellikle.

Genelde 10-11 arası öğlene kalmadan dağıtıma çıkıyor bazen sisteme düşmeyip gene de dağıtıma çıkan kargo bile oluyor size gelmeden önce telefonla arayıp bilgi veriyorlar ayrıca.

Dağıtıma çıktı yazıyorsa çıkar. Ben okula sipariş göndermiştim 4.30'ta gelmişti kargom.

Bu tamamen ilden ile değişiyor. İzmir Buca'daki PTT, öğle arasından sonra dağıtıma çıkarmıştı fakat şirketin lokasyonu yani İstanbul'da olan PTT Kargo'yu bırak öğle arasını 2 gün dağıtıma vermemişti. Kısacası ilden ile, şubeden şubeye değişiyor.

Bence pazartesi gelir eline.

Bizim burada ki şubeyi baz alarak konuşuyorum, bugün geldi ise yarın bile dağıtımı zor. :)
Welcome to PTT Kargo.

PTT çok yavaş bir kargo şirketi çıkabilir de çıkmayabilir de ama bence bu saatten sonra çıkmaz.

Muhtemelen çıkar.

Hocalarım kargo dağıtıma çıkmadı şubeye baktığımda yarın kapalı olarak gözüküyor fakat dağıtım olur mu yarın?

Yeni konular

Geri
Yukarı