PTT sonradan vergi ücreti ister mi?

sevimsiz57

Hectopat
EBay'dan ürün aldım şu an gümrükten geçmiş ve ve gönderilmiş gözüküyor. Gümrük vergisi için ücretler kısmına geldiğimde vergi ücreti filan yokmuş. Peki sonradan şubeden teslim almaya gittiğimde isterler mi?

EBay'dan ürün aldım şu an gümrükten geçmiş ve ve gönderilmiş gözüküyor. Gümrük vergisi için ücretler kısmına geldiğimde vergi ücreti filan yokmuş. Peki sonradan şubeden teslim almaya gittiğimde isterler mi?
Evet vergi alırlar. Ebay siparişi verirken vergiyi dahil etmiyor ama aliexpress gibi firmalar vergiyi ürünü alırken kesiyor. Ürünü teslim alırken vergisi ne kadarsa ödetirler.

Evet vergi alırlar. eBay siparişi verirken vergiyi dahil etmiyor ama AliExpress gibi firmalar vergiyi ürünü alırken kesiyor. Ürünü teslim alırken vergisi ne kadarsa ödetirler.

Hayır demek istediğimi anlamadın sıfır lira gözüküyor degilmi şubeden teslim alırken ücret isterler mi böyle bir ihtimal var mı onu soruyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-23-13-12-06-697_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-23-13-12-06-697_com.android.chrome.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 21
Hayır demek istediğimi anlamadın sıfır lira gözüküyor degilmi şubeden teslim alırken ücret isterler mi böyle bir ihtimal var mı onu soruyorum.
Sitede yazan verilere bakma. Sen beni anlamadın asıl. Nerede teslim alırsan al o ücreti ödersin demek istiyordum. Ha kapıda almışsın ha şubede. Değişen bişey olmuyor.

Geri
Yukarı