PttAVM 10 TL'ye Windows 10 Pro key alınır mı?

2019 yılında aynı yerden 18 TL karşılığında almıştım ben de. Hem Windows 10, hem de 11 için 4 yıla yakındır sorunsuz olarak kullanmaktayım. Kaçırmayın o yüzden derim. Format attıktan sonra da kendiliğinden aktif oluyor.

2019 yılında aynı yerden 18 TL karşılığında almıştım ben de. Hem Windows 10, hem de 11 için 4 yıla yakındır sorunsuz olarak kullanmaktayım. Kaçırmayın o yüzden derim. Format attıktan sonra da kendiliğinden aktif oluyor.
6 ay sonra Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum, USB'den kurmadan direk yükselttiğimde Windows 11'de etkin oluyor mu?

Alınır. Aynı linkten aldım. 2 aydır sorunsuz kullanıyorum. Üstüne 1 TB OneDrive depolama geliyor yanında. Windows 10 Pro'dan Windows 11 Pro'ya geçtiğimde de lisans anakarta gömülü olduğu için otomatik olarak etkinleştirildi.

Format atınca Pro key gidiyor biliyorum ama OneDrive Microsoft hesabına mı gömülüyor? Ve sınırlı mı süre olarak?

Format atınca Pro key gidiyor biliyorum ama OneDrive Microsoft hesabına mı gömülüyor? Ve sınırlı mı süre olarak?
Lisans anakarta gömülüyor. Açıklamada tek kullanımlık ve formattan sonra gidiyor yazıyordu ama 3-4 kere format atmama rağmen gitmedi. Bu saatten sonra da gitmez mantıken. Ayrıyeten Microsoft Office almıştım. Aynı şekilde formattan sonra gider yazmasına rağmen gitmedi. Sorunsuz kullanabiliyorum.

Son düzenleme:
Lisans anakarta gömülüyor. Açıklamada tek kullanımlık ve formattan sonra gidiyor yazıyordu ama 3-4 kere format atmama rağmen gitmedi. Bu saatten sonra da gitmez mantıken. Ayrıyeten Microsoft Office almıştım. Aynı şekilde formattan sonra gider yazmasına rağmen gitmedi. Sorunsuz kullanabiliyorum.

OneDrive için alacağım aslında. Bir süresi var mı? Key i girdikten sonra OneDrive 1 TB süreci nasıl oluyor acaba? Bir de benim sistem biraz eski H61m DS2h anakart var sanırım bende gömme olayı olmuyor değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı