PttAVM'den Outlet SteelSeries Rival 3 fare alınır mı?

Hocam zaten kaliteli demiyorum 3 yıldır çok ucuz mouse kullanıyorsam zaten yüksek performanslı bir şey beklemiyorum anlamında söyledim.

Yaklaşık 3 yıl önce Rampage joystick aldım ve hala hiç sıkıntı çekmeden sürekli kullanıyorum :).

Hocam söylediğiniz sorunlar nedir? Eğer çok büyük ve ürünü kullanılmaz yapan sorunlar değilse yine de razıyım. Zaten dediğim gibi 3 senedir 50 TL'lik mouse kullanıyorsam büyük sorunlar değilse onların da sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Sorunları öğrenmeden önce aklımda ilk sırada MSI sonra da outlet SteelSeries var. Zaten outlet ürünün de garantisi var yazıyor yani sıkıntı çıkarsa iade edebilirim.

3 yıl boyunca sıkıntı çekmen mi gerekiyor almaman için?
Bir ürün alırken o şeyin sorunsuz çalışması gerekiyor zaten bu bir ayrıcalık değil.

G102'ninde Rival 3 gibi Switch sorunları var.

3 yıl boyunca sıkıntı çekmen mi gerekiyor almaman için?
Bir ürün alırken o şeyin sorunsuz çalışması gerekiyor zaten bu bir ayrıcalık değil.

G102'ninde Rival 3 gibi Switch sorunları var.

O zaman mecburen MSI'a biraz daha bakıp muhtemelen onu alacağım. Sizin önerdiğiniz Razer dışında bu fiyatlarda önerebileceğiniz bir mouse var mı? Konuda yazdığım gibi ışıklarının fazla olması hoşuma gidiyor. Zaten çoğu Mouse'da ışıklar sadece en altta şerit şeklinde olduğu için fareyi tutarken kapanıyordur muhtemelen.

O zaman mecburen MSI'a biraz daha bakıp muhtemelen onu alacağım. Sizin önerdiğiniz Razer dışında bu fiyatlarda önerebileceğiniz bir mouse var mı? Konuda yazdığım gibi ışıklarının fazla olması hoşuma gidiyor. Zaten çoğu Mouse'da ışıklar sadece en altta şerit şeklinde olduğu için fareyi tutarken kapanıyordur muhtemelen.

Bu bütçede en iyisi Razer olduğunu söyleyebilirim.
Sadece ışık yüzünden mouse almayın teknik özellikleri daha önemli.

Geri
Yukarı