Pttcell nasıl?

HilmiHan

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-11400H - NVIDIA GeForce RTX 3050 75W - 16 GB DDR4 3200MHz
Meslek
Öğrenci
Türk Telekom faturalı paketleri çok pahalı.
Pttcel'de Türk Telekom altyapısını kullanıyor diyorlar ama kullanan varsa iyi ya da kötü kullanım deneyimlerini anlatabilir mi?

10 sene önce 24 TL sınırsız İnternet kullanıyordum. 80TL fatura çıkardılar. O günden beri Türk Telekom Turkcell gezdim. Şu an TT kullanıyorum. 3 4 yıldır kullandığım için uygun fiyatlar normale göre. 15GB fiyatına 50GB civarı kullanıyorum.

Şu çocukken iple bardak deneyi yapıyorduk. İşte onunla aynı kaliteye sahip, hatta daha da kötü olabilir belki.

Pttcell, teknosacell, vestelcell, BİMCELL vs tamamı Türk telekomdur, Telekom'dan memnunsan en ucuzunu al yoluna devam et.

Telekom altyapısını kullanıyor, telefonda da TT Mobil uygulamasını kullanıyorsun zaten aşağı yukarı TT'den farksız oluyor. Ucuzsa alınır.

10 sene önce 24 TL sınırsız İnternet kullanıyordum. 80TL fatura çıkardılar. O günden beri Türk Telekom Turkcell gezdim. Şu an TT kullanıyorum. 3 4 yıldır kullandığım için uygun fiyatlar normale göre. 15GB fiyatına 50GB civarı kullanıyorum.
Hocam öğrenciyim o yüzden biraz sıkıntı oluyo bu faturalar.
Şimdi 80 ödüyorum ama taahhüt bitince 200+ lira olacak.
Bana göre biraz fazla.
Diğer operatörlerde en düşük fiyatlar 180 liradan başlıyor.

Bakın mesela bu başlık altında bile çok zıt fikirler var ve ben bundan dolayı korkuyorum.
Birisi rahatlıkla alabilirsin derken diğeri sakın alma gibi yorumlar yapıyor.
Çok arada kalıyorum 😅

Hocam öğrenciyim o yüzden biraz sıkıntı oluyor bu faturalar.
Şimdi 80 ödüyorum ama taahhüt bitince 200+ lira olacak.
Bana göre biraz fazla.
Diğer operatörlerde en düşük fiyatlar 180 liradan başlıyor.

Bakın mesela bu başlık altında bile çok zıt fikirler var ve ben bundan dolayı korkuyorum.
Birisi rahatlıkla alabilirsin derken diğeri sakın alma gibi yorumlar yapıyor.
Çok arada kalıyorum 😅

Hocam Türk Telekom'da ben ilk 15GB alıyordum 80 civarı galiba. Her sene değişiyor tarife. Şu an 40GB 140TL ama fiyatı artacak. Uzun kullandıkça güzel değerler alıyorsunuz.

Geri
Yukarı