Pttcell nasıldır?

Tarık45

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, internette gezerken Pttcell reklamlarını gördüm tarifelerini inceledim. Çok uygun fiyatlı tarifeleri var. Sizce Pttcell'e geçilir mi, geçilmez mi? Pttcell kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Çekim gücü nasıldır? Hangi operatörün altyapısını kullanır? Yeni hat alacağım. Pttcell almayı düşünüyorum.

Türk Telekom altypısını kullanıyor bende kullandım AKN kalkmadan önce memnundum köyde 3G olmasına rağmen en düşük 5 en yüksek 20 Mbit gördüm.

Türk Telekom altyapısını kullanıyor, TT'de ne kadar hız alıyorsan Pttcell üzerinde de o kadar hız alırsın.

O zaman geçeyim diyorsunuz yani.
Türk Telekom altypısını kullanıyor bende kullandım AKN kalkmadan önce memnundum köyde 3G olmasına rağmen en düşük 5 en yüksek 20 Mbit gördüm.

Bende pttcele geçmeyi düşünüyorum.
Türk Telekom'un alt yapısını kullanmakta ama çekim gücü hiç iyi değil.

Çekim gücü hiç mi iyi değil ben Van'da yaşıyorum Van'da hiç mi çekmez.

Turk Telekom 2G/3G/4.5G altyapısı kullanmaktadır ve bu altyapı mobilde en dandik altyapı olduğundan dolayı vereceğiniz paraya yazık. RaHat 15 GB 46 TL öneririm

O zaman geçeyim diyorsunuz yani.

Bende pttcele geçmeyi düşünüyorum.

Hocam bildiğim kadarıyla Van'da Türk Telekom alt yapısı diğer illerden daha kötü, ama yanlış bilgi olmasın bu ''İnternet Alt Yapısı'da'' olabilir. Eğer çevrenizde Türk Telekom kullanan varsa sorabilirsiniz ama asıl önemli nokta; (sizin evde hangi hat daha iyi çekiyor). Çünkü vaktimizin bir kısmı evde geçmekte ki bu sorunu ben çok yaşıyorum evde telefon çekmeyince insan 2x daha soğuyor :)

Türk Telekom altyapısı kullanıyor.

Biliyorum çekim gücü nasıl.
Türk Telekom 2G/3G/4.5G altyapısı kullanmaktadır ve bu altyapı mobilde en dandik altyapı olduğundan dolayı vereceğiniz paraya yazık. Rahat 15 GB 46 TL öneririm.

Neden vereceğim paraya yazık daha önce pttcel kullandınız mı?
Hocam bildiğim kadarıyla Van'da Türk Telekom alt yapısı diğer illerden daha kötü, ama yanlış bilgi olmasın bu "internet alt yapısı'da" olabilir. Eğer çevrenizde Türk Telekom kullanan varsa sorabilirsiniz ama asıl önemli nokta; (sizin evde hangi hat daha iyi çekiyor). Çünkü vaktimizin bir kısmı evde geçmekte ki bu sorunu ben çok yaşıyorum evde telefon çekmeyince insan 2X daha soğuyor :)

Bizim evde kendi herkes Vodafone kullanıyor çekim gücü iyi evimizde Türk Telekom interneti kullanıyoruz şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık pttcele geçmek istememin sebebi fiyatlarının uygun olması ve bol dk ve SMS olması biliyorsunuz Vodafone pahalı bizim evdekiler her ay 45 TL fatura ödüyor o yüzden Vodafone geçmek istemiyorum.

Son düzenleme:

Türk Telekom'un çektiği her yerde çeker sadece yoğunluk varsa problem çıkabilir ancak Van'da yoğunluk çok sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum.

Türk Telekom'ya da Pttcell kullanan bir arkadaşınızdan evinize gelmesini rica edip test yaptırabilirsiniz ya da (varsa) cayma bedeli ilk 15 gün olmayan bir paket alıp deneyip 15 gün içerisinde cayıp kullanmak istediğiniz paketi alabilirsiniz.

Geri
Yukarı