Pttcell sınırsız interneti clash of clans'a girer mi?

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar vodafone internetinden memnun değilim. Çankaya gibi merkezi bir yerde olmama rağmen sürekli kopuyor ve 2 gb internet yetmiyor. Pttcell'de sınırsız internet tarifesi varmış 14 liraya. Buna geçsem clash of clans, face ve internette takılmada sorun yaşar mıyım? Baya yavaş diyorlar.

Berbattır yazmışım zaten İstanbul da avea kullanıyorum evin içinde konuşurken falan gidiyor. İnterneti ise hız testinde çok düşük şuan internetim yok hatırlamıyorum. Vodafone geçtim bugün bende açılmasını bekliyorum :D

Berbattır yazmışım zaten İstanbul da avea kullanıyorum evin içinde konuşurken falan gidiyor. İnterneti ise hız testinde çok düşük şuan internetim yok hatırlamıyorum. Vodafone geçtim bugün bende açılmasını bekliyorum :D
Kopmasına berbat dediniz diye düşündüm k.bakmayın.

Daha öncesinde 128 kb ile giriyordu Pttcell daha sonra 64 kb ye düşürüldü, 128 kb kullanıyorum şuan herhangi bir problem yaşamıyorum clash of clans oyununda ama 64 kb de olay nasıl olur bilemiyorum yanıltmış olmak istemem. Kb (kilobit) demektir kilobayt değildir. Yani saniyede 16 kilobayt indirme yapar en fazla 128 kilobit :)

Ben kullanmaktayım. Facebook, Whatsapp, İnstagram, Clash of Clans, Boom Beach gibi oyun ve uygulamalara rahatlıkla girebiliyorum.

Hocam bende o tarifeyi kullanıyorum 64 kbps olanını. Clan of Clans ve Boom Beach'a rahatlıkla giriyor. Facebook ise normal facebook programında yavaş giriyor ama facebook lite programında sorun yok rahat giriyor. Tarayıcıda ise opera mini kullanın çok rahat gezersiniz web sayfalarını yada chrome kullanıyorsanız veri şıkıştırma özelliğini açın öyle kullanın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı