PTTCell'e geçilir mi?

Arkadaşlar selam. Taahhüdüm bittiği için yeni bir hatta geçeceğim. Turkcell çok iyi çekiyor fırsatları falan iyi ama çok pahalı. Vodafone kullanmayı tercih etmiyorum çekim gücü düşük bir de pahalı. Türk Telekom kullanıyorum 11 yıldır. Okuldan eve dönerken PTT'nin önünden geçiyorum orada gördüm içeri girip sordum Pttcell tarifeler ne kadar diye. 15 GB internete 120 TL dedi halbuki ben TT de 6 GB interneti 120 liraya kullanıyorum. Bir de ilk 3 ay 45 GB internet olacağını söylediler. Bende şaşırdım tabii bu fiyata böyle hizmet. Sizce geçmeli miyim yoksa TT de kalayım mı? Bir de Turkcell geçmemi önerir misiniz?

Hocam Türk Telekom'un kampanyaları oluyor mağazaya özgü, ben 4-5 ay kadar önce 15GB internete 50TL sözleşme verdim yaklaşık 60 TL vergileriyle. İnternette olan fiyatların yanında bazen mağzaların üzerinde poster veya yazı yapıştırıyorlar şu kadar internet şu fiyata diye ve sadece o mağazaya özel indirim oluyor. Bunu direkt olarak oradaki çalışanlara sormuştum.

Not: Pptcell de kullandım BİMCELL de TT ile aynılar ama kampanya konusunda çok kıtlar.

Ben kullanıyorum 65 mi 75 liraya mı ne 30 GB internetli paketi kullanıyorum. 250 dk 250 SMS 30 GB internet bir de her hafta çark çevirme hakkı oluyor onda da ayda 5-10 GB çıkıyor. Bazen kampanya oluyor ve 75 TL yükleme yaptıgındada 8 GB internet veriyor.

Arkadaşlar selam. Taahhüdüm bittiği için yeni bir hatta geçeceğim. Turkcell çok iyi çekiyor fırsatları falan iyi ama çok pahalı. Vodafone kullanmayı tercih etmiyorum çekim gücü düşük bir de pahalı. Türk Telekom kullanıyorum 11 yıldır. Okuldan eve dönerken PTT'nin önünden geçiyorum orada gördüm içeri girip sordum Pttcell tarifeler ne kadar diye. 15 GB internete 120 TL dedi halbuki ben TT de 6 GB interneti 120 liraya kullanıyorum. Bir de ilk 3 ay 45 GB internet olacağını söylediler. Bende şaşırdım tabii bu fiyata böyle hizmet. Sizce geçmeli miyim yoksa TT de kalayım mı? Bir de Turkcell geçmemi önerir misiniz?
Merhaba hocam Türk Telekom çalışanıyım şöyle belirteyim çekim gücü olarak TT ile aynı fakat sorun yaşadığında TT çağrı merkezi veyahut ana mağazalar çözmüyor. PTTCell çağrı merkezi rezalet derecede. Hattına teklif sundular mı istersen numara üzerinden ben kontrol edeyim

Merhaba hocam Türk Telekom çalışanıyım şöyle belirteyim çekim gücü olarak TT ile aynı fakat sorun yaşadığında TT çağrı merkezi veyahut ana mağazalar çözmüyor. Pttcell çağrı merkezi rezalet derecede. Hattına teklif sundular mı istersen numara üzerinden ben kontrol edeyim.

Yok sunmadılar. Türk Telekom ile devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı