Vodafone'a geçilir mi?

DerratiX

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İstanbul Fatih/Güngören'de kullanacağım daha çok tarife çok cazip geldi özellikle her ay 20 GB'ı veriyorsa, çekim gücü nasıldır kullananlar var mı?

1695837346674.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bimcell Genç 25GB + sınırsız WhatsApp 172TL.
Tüm internetleri ve hatları kullanmış biri olarak ucuz olsa da tavsiye etmem.

25 gb interneti 140 tl ye kullanıyorum Türk Telekom'da .Neresi cazip acaba bunun ?
Herkes aynı zamanda internet almıyor malesef. Benim öğretmenimde 120 TL'ye Sınırsız internet kullanıyor 2010'lardan beri tam tarihi hatırlamıyorum. Ona bakarsak her tarife kötü.

Benim 10GB'lık internete paketli tarife şu an 70 TL ama sözleşme bitince en az 170 TL gerekiyor yeni tarifeler için arkadaşta yeni alacaktır belki.
Yeni alacağım hattım normalde faturasız, yeni 18 oldum üstüme geçireceğim hattı.

Bimcell Genç 25GB + sınırsız WhatsApp 172TL.
Tüm internetleri ve hatları kullanmış biri olarak ucuz olsa da tavsiye etmem.
Şimdi Bimcell'i mi tavsiye etmediniz yoksa Vodafone'u mu tam anlayamadım hocam.
Yerden yere değişir ama benim bildiğim rezalet ötesi. Kısaca kullananlar da aynı şeyi düşünüyor.
Bende çoğu yerde rezalet olduğunu biliyorum özellikle Kırsal kesimde. Ama istanbulun kalabalık ve işlek olan yerlerinde de çekmemezlik yapmaz diye düşündüm. Orada da çekmiyorsa kim alıyor ve çekerek kullanıyor bu operatörü yani?

Bimcell'den memnunum. Vodafone alma sakın. Bimcell istemezsen, "Türk Telekom Prime"a bakabilirsin.

Vodafone çok değişik bir operatör şehir içi yerleşim yerlerinde çekmiyor dağda bayırda biraz çekiyor(Adana) bu yüzden Türk Telekom kullanıyorum faturam 50 TL 15GB int var.

Yeni konular

Geri
Yukarı