PTTMatik ininal para yatırma sorunu

Gokberkk

Hectopat
İyi forumlar arkadaşlar, uzun süredir ininal kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım fakat dün PTTMatik'e gidip kartı taktım sanırım yeni sistem kurmuşlar, şifremi girdim para çek var bakiye görüntüle var bir de çıkış var para yatır yok. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?

İyi forumlar arkadaşlar, uzun süredir ininal kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım fakat dün PTTMatik'e gidip kartı taktım sanırım yeni sistem kurmuşlar, şifremi girdim para çek var bakiye görüntüle var bir de çıkış var para yatır yok. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?

Artık ininal karta PttMatik üzerinden para yatırılmıyor.

Bizdeki ATM'de de öyleydi hatta 2 hafta önce falan denemiştim ben. Sanırım kaldırıldı. Bankamatik de bozuk olabilir aslında nerden denedin sen?

PTT ATM'lerinde kartınızı yerleştirip
şifre girerek para yükleyebilirsiniz.

Yatırılan tutarın %2'si kart
bakiyesinden düşülür.

ininal - Her yerde geçen, kullanıma hazır, yaş sınırı olmayan, borçsuz ve ekstresiz alışveriş kartı

İninal hala ana sayfasında yer alıyor.Garip birşey kalktı ise niye hala kaldırmamışlar?

İninal'in kendi sitesinde artık yer almıyor. Yer alan banka ATM'leri sitesinde yazıyor.

Screenshot_20180807-142311_Samsung Internet.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı