Puan Eğitim canlı ders paketi alınır mı?

Kar olarak bakmayın. Bana göre YouTube gibi nimet varken gereksiz, zaten özel ders de alacak gibisiniz. Tabii korona dönemi canlı derslerden verim aldıysanız ve maddi açıdan sıkıntı yoksa alınabilir yine de.
YouTube konusunda haklısınız, uyku problemim olduğu için okulun canlı derslerine sabah yaptıklarından dolayı neredeyse hiç katılmamıştım yani ilk tecrübem diyebilirim.

Ben de almayı düşünüyorum 12.sinif için verim alabilir miyim?
Çok güzel duruyor, ben de kararsızım ama.

YouTube konusunda haklısınız, uyku problemim olduğu için okulun canlı derslerine sabah yaptıklarından dolayı neredeyse hiç katılmamıştım yani ilk tecrübem diyebilirim.

Çok güzel duruyor, ben de kararsızım ama.
Benim kurs hocası aylık 3000 lira fiyat biçti ayrıldım direk mecbur fizik de alsam asgari ücret olacak.Şu an çevredeki dershanelerden de pek memnun değil çoğunluk okul öğrencilerini besliyor hepsi.Muhtemelen kayıt olacam bu sisteme.

Benim kurs hocası aylık 3000 lira fiyat biçti ayrıldım direk mecbur fizik de alsam asgari ücret olacak.Şu an çevredeki dershanelerden de pek memnun değil çoğunluk okul öğrencilerini besliyor hepsi.Muhtemelen kayıt olacam bu sisteme.
Aylık 3000 ne ya? Kaç ders fiyatıymış bu?

Aylık 3000 ne ya? Kaç ders fiyatıymış bu?
Özel ders de 12-16 saat arasiydi artık çoğunluk gidemeyince gelene de kazık tarife yapıyorlar.

Özel ders de 12-16 saat arasiydi artık çoğunluk gidemeyince gelene de kazık tarife yapıyorlar.
Geçen sene 1400 du bu sene baya ayrılan oldu dershane devam edeyim diye kalanlara da 3k fiyat 2 veya 3 kişi yapıyordu isterseniz tek biz arkadaşlarla gidiyorduk.

Bana şey mantıksız geliyor tamam sen kaliteli hocasın iyi sistem vs.var kaliteyi de düşürmek istemiyosun ama şimdi o kadar parayı zengin adam anca dizer onun çocuğu da kursa gitse ne gitmese ne zaten bir tane arkadaşım devam edecekti başlamış bu gün çok azalmış kurstaki kişiler.Ev sahipleri de fiyat arttırmak için tehdit ediyomus kurs yaptığını polise söylerim arttirmazsan diye.Garip bir coğrafyada yaşıyoruz valla.

Son düzenleme:
Merhaba; Doping Hafıza ve Raunt gibi uygulamalara kıyasla içeriği mükemmel gibi geldi bana. İlgimi çeken sebepler:

Kayıttan değil canlı ders olarak Zoom üzerinden sunulması,

8 aylık toplam 600 saat olacak şekilde fiyatının çok uygun gibi gelmesi,

İçine dahil olan ve sınırsız soru sorma hakkı tanımlanan Kunduz üyeliği,

Hızlı okuma uygulaması olan Superead için 1 yıllık üyelik,

50-60 civarında kitap ve deneme sınavları.

Açıkçası inanılmaz uygun gibi. Sadece kitapların tanesinin günümüzde 100 TL civarı olduğunu varsayarsak.

Dershaneyi de bıraktım ve özel ders alacaktım ama bu daha ekonomik gibi. (Matematik ve belki bir de fizikten hâlâ alabilirim.)

Ne düşünüyorsunuz? Sizce canlı online ders fikri güzel mi? Alınır mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Alanım sayısal, bunu da belirteyim.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
ben eşit ağırlığım kesinlikle tevsiyemdir. Aldığımdan beri hiç üzmedi

Bence Puan Eğitim , Kunduz gibi uzaktan eğitim destek sistemleri varken, kendini disipline edebilecek öğrencilerin dershane ile vakit kaybetmelerin, özel derse tonlarca para ödemelerine hiç gerek yok , ..

Bunu 27 yıllık emekli olmak üzere olan bir matematik öğretmeni olarak söylüyorum....Ama tekrar şu noktayı vurgulayayım: Kendini disipline etmek şart...zamanı iyi planlamak şart...vb..

Yeni konular

Geri
Yukarı