Çözüldü Puanı yükseltmek için mazeret sınavına girilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alb.Bgr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben İstanbul üniversitesinde okuyorum. Sınavdan 80 - 90 alacağım büyük ihtimalle ama ben 100 almak istiyorum. Bu yüzden mazerete falan girebilir miyim? Ne güzel puan alacaksın, geç otur demeyin. İşin ucunda 1500 liralık burs var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Not yükseltmek için büte girip kalan arkadaşım geldi aklıma :D. Konuya gelecek olursak bu dediğini yapmanın tek yolu sanırım hoca ile görüşmek, arkadaşım hoca ile görüşmüştü hoca sanırım bir şey imzalatmış sınav kağıdımın geçersiz olduğunu kabul ediyorum gibisinden. Ardından büte girmişti.
Hoca ile konuş, ortalamam düşecek de, sıfır versin. Bu şekilde yaptığım olmuştu ama belli bir puanın üstünde mazeret olmaz.

Not yükseltmek için büte girip kalan arkadaşım geldi aklıma :D. Konuya gelecek olursak bu dediğini yapmanın tek yolu sanırım hoca ile görüşmek, arkadaşım hoca ile görüşmüştü hoca sanırım bir şey imzalatmış sınav kağıdımın geçersiz olduğunu kabul ediyorum gibisinden. Ardından büte girmişti.

Çözüm

Hoca ile konuş, ortalamam düşecek de, sıfır versin. Bu şekilde yaptığım olmuştu ama belli bir puanın üstünde mazeret olmaz.

Ben yapmak isterimde e-sınav olduğu için olmuyor bu dönemde :/ neyse artık diğer derslerden yüksek almaya bakacağız.

Geri
Yukarı