Puanın yetmediği liseye nakil yapılır mı?

Mutlaka müdürle konuş.
Dostum rehber öğretmeni ile konustuk kötü bir durum falan dedi biz bu konuda yetkili değiliz dedi emsal puan konusunda müdürle konuşsam bir sonuç çıkarmi çünkü baya baya az farkla gidiyor rehber hocası meb'e bağlı dedi ama müdür falan isterse değiştirir herhalde sonuçta öğrenciyi MEB almiyor İzmir fen lisesi alıyor

Olmuyor. Geçmişte çoğu kişi nakiller ile kendi puanının 50 puan üstündeki okula rahatça girebildiği için değiştirdiler. 2 puan fark olsa bile sistem kabul etmiyor.

Olmuyor. Geçmişte çoğu kişi nakiller ile kendi puanının 50 puan üstündeki okula rahatça girebildiği için değiştirdiler. 2 puan fark olsa bile sistem kabul etmiyor.
Yok onu biliyorum zaten nakil alamıyorum sistem hata verio ben diyorum ki müdürle konuşsam falan sonuç çıkarmi sizce

Yok onu biliyorum zaten nakil alamıyorum sistem hata veriyor ben diyorum ki müdürle konuşsam falan sonuç çıkar mi sizce
Biz onu bilemeyiz ki? Direk müdürle konuşun.

Hocam başvuru yapıp sıralamanıza bakabilirsiniz. Sıralamanız kontenjan sayısının içindeyse alınırsınız ama değilse alınmazsınız. Ben kendi puanımdan 1 puan fazla okula girebildim sizde deneyin bence şansınızı.

Hocam başvuru yapıp sıralamanıza bakabilirsiniz. Sıralamanız kontenjan sayısının içindeyse alınırsınız ama değilse alınmazsınız. Ben kendi puanımdan 1 puan fazla okula girebildim sizde deneyin bence şansınızı.
Hocam bende emsal puan olayı var nakil isteğinde bulunamiyorum sistem hata veriyor 0.300 puanlık fark var ne yapmalıyım sence

Usta baktım hala aynı 5 kişilik boş kontenjan var 488.2010 emsal puan çok garip müdürle konuscaz insiyatiflik bir durumda da yok genelde 1 2 puan farkla olunca öyle olur yapacakları tek sey meb'e bağlı olduğu için emsal puanlar tüm okullarda 0.0001 puan aşağı taban puanının onu 2 yanlış 1 boş değil de 3 yanlış olan 487.8528 puana indirmek olcak

Usta baktım hala aynı 5 kişilik boş kontenjan var 488.2010 emsal puan çok garip müdürle konuşacağız insiyatiflik bir durumda da yok genelde 1 2 puan farkla olunca öyle olur yapacakları tek şey MEB'e bağlı olduğu için emsal puanlar tüm okullarda 0.0001 puan aşağı taban puanının onu 2 yanlış 1 boş değil de 3 yanlış olan 487.8528 puana indirmek olacak.

Müdür öyle bir riski almaz işinden olur.

Geri
Yukarı