PUBG açık gözüküyor ama açılmıyor

metiner21

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Steam'de PUBG'yi başlatmak istiyorum, ve başlata basıyorum. Başlata bastıktan sonra oyunda gözüküyorum Steam'da arkadaşlarda falan ama oyunda değilim. Ve bir anda gidiyor oyun. Oyunu açmıyorum ama oyun açılıp kapanıyor gibi görünüyor, ama oyun bende hiç açılmıyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    2 KB · Görüntüleme: 79
Pek bir bilgim yok o konuda. Kusura bakma ama bu fotoğrafı atmam sana yardımcı olur mu?

Sorun büyük ihtimal PUBG'nin Windows gereksinimi istiyor olması yani kısa lafın özü Windows nerede kuruluysa PUBG'ninde orada kurulu olması gerek normal bir durum bazı oyunlar Windows'un kurulu olduğu yerde çalışmak ister.

Sorun büyük ihtimal PUBG'nin Windows gereksinimi istiyor olması yani kısa lafın özü Windows nerede kuruluysa PUBG'ninde orada kurulu olması gerek normal bir durum bazı oyunlar Windows'un kurulu olduğu yerde çalışmak ister.

Windows C'de yüklü sanırım. Bir fotoğraf atıyorum bakar mısın?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    14,1 KB · Görüntüleme: 81
Öncelikle selam. Steam'de PUBG'yi başlatmak istiyorum, ve başlata basıyorum. Başlata bastıktan sonra oyunda gözüküyorum Steam'da arkadaşlarda falan ama oyunda değilim. Ve bir anda gidiyor oyun. Oyunu açmıyorum ama oyun açılıp kapanıyor gibi görünüyor, ama oyun bende hiç açılmıyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Güncellemeden önce aynı sorun vardı oyunu başlata bastıktan 3 dk sonra açılıyordu. Güncelleme sonrasında oyun 30snde açılmaya başladı. Belki birahaki güncellemede düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı