PUBG Açıkken Sistemin %10-15 CPU Kullanması

Onur1562

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 1 hafta önce PC'ye virüs girmesinden dolayı format attım, fakat formattan sonra her türlü yolu denememe rağmen arka planda sistemin %10-15-20 CPU yediğini fark ettim.
6. Formatım ve her yolu denedim. Ayriyetten GPU'nun %50-60'larda gezerken CPU'mun %100'lük kullanımı ve bir türlü çözüm yolu bulamayışım beni çileden çıkarmış durumda. Herhangi bir donanımsal arıza var mı diye SSD değiştirdim, tamamen söküp köklü temizlik yaptım. SSD'nin sata kablolarını değiştirdim, sistemin bağlı olduğu dosyanın ismi "ntoskrnl" bununla sistemin güvenlikle alakalı bir yazılımı olduğunu keşfettim.
Hizmetlerden birçok hizmeti devre dışı bıraktım fakat bir çözüm bulamadım, yardım edin artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna girince arka planda sistem çalışmıyor mu? Sistem kapanıyor mu? Tabii ki arka planda sistem çalışacak.
Oyunda CPU kullanımınız oldukça yüksek ise darboğaz yapıyor olabilir, sisteminizi belirtin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı