PUBG ağaçların kalitesi uzakta kağıt gibi yakınlaşınca düzeliyor

Her şey en yüksek te.

Nasıl kapatabilirim onu söyler misiniz?

NVIDIA ayarlarından mı?

Ful Ultra ayarda =)

Ultra ayarlarda o kadar kötü gözüküyor ise YouTube'dan izleyip yaptığınız mükemmel ötesi FPS arttırma ayarları vardır. NVIDIA denetim masasını açın bütün ayarları sıfırlayın.

Ultra ayarlarda o kadar kötü gözüküyor ise YouTube'dan izleyip yaptığınız mükemmel ötesi FPS arttırma ayarları vardır. NVIDIA denetim masasını açın bütün ayarları sıfırlayın.

Ya serhat bey bakın benim sorunum ne biliyor musun lod kapatamıyorum kapatamıyorum kapatamıyorum! 100 m de yaklaşınca kaplamalar yükleniyor uzaklaşınca siliniyor
Allah belasını versin o özelliğin ben hayır nereden kapatılcak kimse de yazmamış ki

Ya serhat bey bakın benim sorunum ne biliyor musun lod kapatamıyorum kapatamıyorum kapatamıyorum! 100 m de yaklaşınca kaplamalar yükleniyor uzaklaşınca siliniyor
Allah belasını versin o özelliğin ben hayır nereden kapatılcak kimse de yazmamış ki

Burak bey oyun ayarlarınızı atarsanız yardımcı olabiliriz?

Ayarları kontrol edin, görüntü mesafesi, çizim mesafesi veya render mesafesi gibi ayar adı varsa yükseltin.

Abi bak PUBG konulu bir forumum var gir orada var PUBG'deki tüm ayarlar en yüksekte.
yok araştırdım yok bu lanet ayarın kapatma ayarı yokkk yoook yoooooook
Kim bir ayarı yapmışsa Allah belasını versin başka bir şey demiyorum

Abi bak PUBG konulu bir forumum var gir orada var PUBG'deki tüm ayarlar en yüksekte.
Yok araştırdım yok bu lanet ayarın kapatma ayarı yokkk yoook yoooooook
Kim bir ayarı yapmışsa Allah belasını versin başka bir şey demiyorum

Ulan kardeşim oyuna girip ayarlarını bir fotoğraf atmaya çekiniyorsan ayarı yapan kişi ne yapsın senin oyununu. Çözüm üretmeye çalışıyoruz şurada dediğimizi bir yapsan. Ne yapayım ben senin PUBG konulu forumunu.

Ekran Ölçeği ayarı vs. varsa yükselt.

Ağaçlar uzaktayken kağıt gibi oluyor. Kalitesi yüksek ayarlara da aldım, halen aynı değişen bir fark göremedim. Yakındayken gayet normal fakat ağaçlara yakınlaşınca düzeliyor, uzaktaki ağaçlar bu şekilde.

Sistem bilgilerim:
Maalesef bu oyunun yapımcıları böyle mahvettiler oyunu, internete pubg nin ilk hali vs şimdiki hali dersen aradaki farkı görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı