PUBG Ani FPS Düşüşleri

Ragvand

Kilopat
Daha fazla  
ASUS GTX 760 grafik kartım var PUBG'de ortalama 55-65 arası FPS alıyorum fakat anlık droplar (1 saniye kadar sürüyor ve 3-5 FPS görüyorum) yiyorum ya da 55-60 FPS olmasına rağmen sanki 28-29 FPS varmış gibi kasıyor. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fps drop genellikle ram kullanımını aşmasından dolayı yaşanıyor. Şu belki ilginizi çekebilir;
"Mem Reduct" Adlı programı indirip, oyuna girmeden açın. Oyun başladığı zaman ana ekranda bir kere CTRL+F1 kombinasyonuyla RAM belleğinizin kullanımını düşürün. Uçaktan atladığınız zaman da bir kere bastığınız an problem kalmayacaktır. Ben böyle çözmüştüm.

@Ragvand Hocam zaten oyun optimize özürlü normal yani birde 55-60 FPS lerdeyken 28-29 FPS gibi görünmesinin sebebi VSYNC in kapalı olmasıdır. VSYNC i açarak bu sorunu çözebilirsiniz.

@Ragvand pubg zaten sıkıntılı adamlar 50 tane güncelleme getiriyor ama çoğu kişi halen daha fps sorunu çekiyor oyunda. bilgisayarının güç planını veya nvidia denetim masası ayarlarını değiştirmeyi dene. bunları nasıl yapabileceğine aşağıdaki linkten bakabilirsin

PUBG Fps Arttırma Yöntemleri Nelerdir? » ilkseviye.com

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı